ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu XML

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Elizabeth Castro
Po prostu XML Elizabeth Castro - okładka książki

Po prostu XML Elizabeth Castro - okładka książki

Po prostu XML Elizabeth Castro - okładka audiobooka MP3

Po prostu XML Elizabeth Castro - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
2.9/6  Opinie: 8
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka
XML, czyli rozszerzalny język znaczników (eXtensible Markup Language), wywodzący się z tej samej technologii co HTML, ma według założeń lepiej obsługiwać wymianę informacji, gdyż tego wymaga rozwijający się Internet. XML początkowo wymaga więcej uwagi, ale daje też większy zysk po jego poznaniu. Krótko mówiąc w HTML wszyscy mogą coś robić, ale w XML niektórzy mogą zrobić wszystko.

Dzięki tej książce będziesz wiedział, jak zacząć!

Jeśli chcesz szybko poznać źródła siły XML-a, zapoznaj się z najnowszą książką Elisabeth Castro -- jednej z najbardziej popularnych w Polsce autorek książek poświęconych tematyce internetowej.

Książka ta została podzielona na sześć głównych części: Tworzenie XML, DTD, XML Schema, XSLT i XPath, CSS oraz XLink i XPointer.

Wprawdzie istnieje mnóstwo technologii, które można stosować do dokumentów XML, ale jednak w tej książce autorka skupiła się na elementach najbliższym samemu standardowi: XML-u, schematach, przekształceniach, stylach i łączach. Takie tematy musisz poznać, aby zacząć tworzyć własne witryny oparte na XML.

Wybrane bestsellery

0 Elizabeth Castro

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności