ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu JavaScript. Wydanie III

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Tom Negrino, Dori Smith
Po prostu JavaScript. Wydanie III Tom Negrino, Dori Smith - okładka książki

Po prostu JavaScript. Wydanie III Tom Negrino, Dori Smith - okładka książki

Po prostu JavaScript. Wydanie III Tom Negrino, Dori Smith - okładka audiobooka MP3

Po prostu JavaScript. Wydanie III Tom Negrino, Dori Smith - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.6/6  Opinie: 48
Stron:
296
Druk:
oprawa miękka

Książka

33,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl
JavaScript to język programowania, który możesz wykorzystać, aby wprowadzić interaktywność do stron WWW. Jeśli nie jesteś programistą, nie przestrasz się terminu "język programowania" -- w Sieci znajduje się mnóstwo programów JavaScriptowych, które możesz skopiować i minimalnym nakładem sił dostosować do swoich potrzeb.

Wykorzystanie pracy innych programistów to także doskonały sposób na zapoznanie się z JavaScriptem. Jeśli będziesz robił to wytrwale, a przy okazji przeczytasz tę książkę, to wkrótce od początku do końca będziesz samodzielnie tworzył własne skrypty.

Prawie nikt nie czyta dziś książek komputerowych od deski do deski. Użytkownicy wykorzystują je najczęściej jako leksykony. Dzięki zastosowaniu nowego podejścia do nauczania komputerowych programów użytkowych, niniejsza książka jest znakomitym podręcznym źródłem informacji.

Prezentacja materiału w typowych podręcznikach komputerowych oparta jest zwykle na obszernych opisach słownych. Niniejsza książka kładzie nacisk przede wszystkim na percepcję wzrokową -- ilustracje pokazują sposób wykonania danej czynności, zaś towarzyszący im tekst jest ograniczony do zwięzłego komentarza. Przyswajanie informacji tą drogą jest łatwiejsze, gdyż czytając podręcznik, oswajasz się z wyglądem i zachowaniem programu. Jest ono również szybsze, nie musisz bowiem przedzierać się przez długie fragmenty tekstu w poszukiwaniu potrzebnej informacji.

Wybrane bestsellery

0 Tom Negrino, Dori Smith

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności