ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Inventor. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Fabian Stasiak
Okładka książki/ebooka Inventor. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Inventor. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Inventor. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Inventor. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 10
Stron:
152
Druk:
oprawa miękka
"Ćwiczenia" przeznaczone są dla początkujących użytkowników programu Autodesk Inventor. Ich zasadniczym celem jest przedstawienie sposobu wykorzystania Inventora w projektowaniu mechaniki. Podręcznik przedstawia techniki:
  • modelowania pojedynczych części bryłowych,
  • budowania zespołów,
  • przygotowywania rysunków projektu
  • oraz sposób zarządzania dokumentacją projektu.
Przy opracowywaniu ćwiczeń zwrócono szczególną uwagę na przedstawienie nowatorskich rozwiązań zawartych w programie Inventor, które nie były dotychczas dostępne w innym oprogramowaniu firmy Autodesk.

Zbiór ćwiczeń nie wyczerpuje wszystkich możliwości aplikacji, ale stanowi dobrą podstawę do samodzielnego rozwijania umiejętności posługiwania się programem. Po przejściu całego kursu można będzie już samodzielnie opracowywać własne projekty. Warunkiem niezbędnym pomyślnego wykonania ćwiczeń jest znajomość podstaw projektowania trójwymiarowego z użyciem oprogramowania do komputerowego wspomagania projektowania, np. programu AutoCAD lub Mechanical Desktop.

Podręcznik powstał na bazie programu Autodesk Inventor R5 PL. Stanowi on uzupełnienie dokumentacji dostarczonej wraz z programem oraz innych pozycji wydawnictwa Helion dotyczących programu Autodesk Inventor.

>> Ćwiczenia dodatkowe!

0 Fabian Stasiak

Zamknij

Wybierz metodę płatności