ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

FrontPage 2000. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Bartosz Danowski
Okładka książki/ebooka FrontPage 2000. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki FrontPage 2000. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki FrontPage 2000. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki FrontPage 2000. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.8/6  Opinie: 4
Stron:
76
Druk:
oprawa miękka
Dzięki tej książce poznacie spore możliwości popularnego MS FrontPage 2000, będącego starszym bratem znanego wszystkim MS FrontPage Express dostarczanego z przeglądarką MS Internet Explorer, poczynając od wersji 4. Książka jest kierowana do początkujących projektantów stron WWW posiadających pewną wiedzę na temat systemu Windows oraz edycji tekstu za pomocą popularnych edytorów tekstu.

Autor ma nadzieję, że po przeczytaniu tej książki i analizie zawartych w niej przykładów czytelnik uniknie najczęściej popełnianych w stronach wykonanych za pomocą tego edytora. Posiadacze starszych wersji pakietu (MS FrontPage 98) również śmiało będą mogli skorzystać z tej książki, gdyż większość opisów oraz prawie każde z ćwiczeń, zostało tak przygotowanych, by działało z poprzednimi wersjami.

O autorze

1 Bartosz Danowski

Bartosz Danowski — 41-latek, autor licznych książek informatycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert urzędu marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT. Pisze z myślą o Czytelnikach, stara się, aby przekaz w jego książkach był prosty i zrozumiały dla każdego odbiorcy.

Zamknij

Wybierz metodę płatności