ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Apache. Leksykon kieszonkowy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Andrew Ford
Apache. Leksykon kieszonkowy Andrew Ford - okładka książki

Apache. Leksykon kieszonkowy Andrew Ford - okładka książki

Apache. Leksykon kieszonkowy Andrew Ford - okładka audiobooka MP3

Apache. Leksykon kieszonkowy Andrew Ford - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.5/6  Opinie: 6
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka
"Apache. Leksykon kieszonkowy" jest zwięzłym i wyczerpującym kompendium wiedzy o konfiguracji serwera Apache, dyrektywach i opcjach sterujących jego działaniem, modułach oraz dodatkowych programach narzędziowych.

Symbol dzikiego, nieujarzmionego konia najpełniej oddaje możliwości tego doskonałego serwera WWW. Jeśli jesteś programistą lub administratorem i czujesz potrzebę okiełznania mocy drzemiącej w serwerze Apache -- koniecznie kup tę książkę. Jest poręczna i z całą pewnością zmieści się w Twojej torbie, jak i na biurku.

Serwer Apache jest obecnie niekwestionowanym liderem w kategorii oprogramowania serwerów WWW. Szacuje się, że różne jego wersje obsługują ponad połowę wszystkich witryn WWW na świecie. Niniejsza książka obejmuje wersję 1.3.12 programu i jest doskonałym uzupełnieniem wydanej niedawno przez Wydawnictwo Helion książki "Apache. Przewodnik encyklopedyczny".

Autor książki -- Andrew Ford -- jest programistą, konsultantem i autorem literatury komputerowej. Zagadnieniami WWW zajmuje się niemal od początku ich istnienia. Jest on również administratorem internetowej kolekcji "bryków komputerowych".

Wybrane bestsellery

0 Andrew Ford

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności