ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ABC Worda 2002/XP PL

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Edward C. Willett, Steve Cummings
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.5/6  Opinie: 2
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Sprawdź nowe wydanie

ABC Word 2003 PL
Aleksandra Kula
Microsoft Word 2003 to najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie edytora tekstu, składnika pakietu programów biurowych Microsoft Office 2003. Chociaż jest on programem dość prostym w obsłudze, początkujący użytkownicy potrzebują przystępnego podręcznika, który pozwoli im oswoić się z bogactwem możliwości oferowanych przez tę aplikację. Książka "ABC Word 2003 PL" przeznaczona jest zarów...
Microsoft Word 2002 to najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie edytora tekstowego. Microsoft Word wchodzi w skład pakietu programów biurowych Microsoft Office XP. Program ten jest bardzo popularny w Polsce, dlatego też książka ta ma w prosty i przystępny sposób zapoznać Cię z tym narzędziem.

Książka "ABC Word 2002/XP PL" jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników programu. Dzięki niej nauczysz się swobodnie poruszać po programie, edytować tekst i korzystać z innych, bardziej zaawansowanych funkcji.

Pierwsze dwa rozdziały wprowadzą Cię w świat tego fantastycznego edytora tekstu. To właśnie w nich nauczysz się formatować i edytować tekst, wstawiać numerację stron, poruszać się po aplikacji. Nauczysz się też drukować dokumenty i zapisywać je, aby nie stracić efektów pracy.

Następne rozdziały prezentują bardziej zaawansowane zagadnienia. Nauczysz się między innymi samodzielnie dostosowywać program do własnych potrzeb, korzystać z szablonów i stylów. Zapoznasz się również z tabelami, nauczysz się je tworzyć i modyfikować, a także zmieniać ich wygląd. Dowiesz się, w jaki sposób automatycznie utworzyć spis treści i indeks. Przedstawimy Ci również język programowania Visual Basic, za pomocą którego będziesz mógł przyśpieszyć pracę nad dokumentami.

Wybrane bestsellery

0 Edward C. Willett, Steve Cummings

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności