ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Jerzy Marczyński
Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne Jerzy Marczyński - okładka książki

Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne Jerzy Marczyński - okładka książki

Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne Jerzy Marczyński - okładka audiobooka MP3

Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne Jerzy Marczyński - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.9/6  Opinie: 15
Stron:
172
Druk:
oprawa miękka

Książka

16,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl

Sprawdź nowe wydanie

Red Hat Linux 9. Ćwiczenia praktyczne
Piotr Czarny
Linux już od dłuższego czasu jest ciekawą propozycją nie tylko dla administratorów sieci i programistów, ale także dla zwykłych użytkowników. Kolejne dystrybucje tego niezawodnego, stabilnego i co ważne -- darmowego systemu operacyjnego są coraz prostsze w obsłudze. Opinia o Linuksie jako systemie trudnym do zainstalowania i skonfigurowania nie ma obecnie żadnych podstaw. Red Hat Linux to je...
Linux to darmowy, wielozadaniowy i wielodostępny system operacyjny klasy Unix, który obecnie podbija rynki serwerów dla Internetu, baz danych, plików, drukarek itp. Linux sprawdza się zarówno na wieloużytkownikowych serwerach, jak i na komputerach osobistych przeznaczonych do codziennej pracy.

W niniejszym podręczniku opisano jedną z najpopularniejszych dystrybucji -- Red Hat Linux 6.2, w wersji dla komputerów z procesorami x86 Intela, opracowaną przez firmę Red Hat, Inc. W podręczniku zamieszczono elementarne informacje dotyczące Linuksa oraz pewną pulę ćwiczeń ułatwiających początkującym użytkownikom instalację i poznanie podstawowych własności systemu.

Książka stanowi proste i praktyczne wprowadzenie do systemu operacyjnego Red Hat Linux 6.2 i jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. Zawiera wiele informacji ułatwiających instalację systemu oraz pokaz instalacji w trybie stacji roboczej. Zawiera również przegląd podstawowych cech środowisk graficznych GNOME i KDE oraz liczny zestaw ćwiczeń z zakresu typowych, często używanych poleceń.

Seria "Ćwiczenia praktyczne" cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Z powodzeniem książki używane są przez liczące się ośrodki szkoleniowe w Polsce. Są także doskonałym uzupełnieniem podręczników dla uczniów i studentów. Pozwalają na opanowanie podstaw i rozwijanie umiejętności.

Wybrane bestsellery

0 Jerzy Marczyński

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności