ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jerzy Marczyński
Okładka książki/ebooka Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Red Hat Linux 6.2. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.9/6  Opinie: 15
Stron:
172
Druk:
oprawa miękka
Linux to darmowy, wielozadaniowy i wielodostępny system operacyjny klasy Unix, który obecnie podbija rynki serwerów dla Internetu, baz danych, plików, drukarek itp. Linux sprawdza się zarówno na wieloużytkownikowych serwerach, jak i na komputerach osobistych przeznaczonych do codziennej pracy.

W niniejszym podręczniku opisano jedną z najpopularniejszych dystrybucji -- Red Hat Linux 6.2, w wersji dla komputerów z procesorami x86 Intela, opracowaną przez firmę Red Hat, Inc. W podręczniku zamieszczono elementarne informacje dotyczące Linuksa oraz pewną pulę ćwiczeń ułatwiających początkującym użytkownikom instalację i poznanie podstawowych własności systemu.

Książka stanowi proste i praktyczne wprowadzenie do systemu operacyjnego Red Hat Linux 6.2 i jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. Zawiera wiele informacji ułatwiających instalację systemu oraz pokaz instalacji w trybie stacji roboczej. Zawiera również przegląd podstawowych cech środowisk graficznych GNOME i KDE oraz liczny zestaw ćwiczeń z zakresu typowych, często używanych poleceń.

Seria "Ćwiczenia praktyczne" cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Z powodzeniem książki używane są przez liczące się ośrodki szkoleniowe w Polsce. Są także doskonałym uzupełnieniem podręczników dla uczniów i studentów. Pozwalają na opanowanie podstaw i rozwijanie umiejętności.

0 Jerzy Marczyński

Zamknij

Wybierz metodę płatności