ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Python. Leksykon kieszonkowy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Mark Lutz
Okładka książki/ebooka Python. Leksykon kieszonkowy

Okładka książki Python. Leksykon kieszonkowy

Okładka książki Python. Leksykon kieszonkowy

Okładka książki Python. Leksykon kieszonkowy

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.1/6  Opinie: 11
Stron:
96
Druk:
oprawa miękka
Python jest popularnym, obiektowo zorientowanym językiem skryptowym, ogólnodostępnym w Sieci. Jest przenośny, potężny i niezwykle łatwy w użyciu. Python jest powszechnie używany w programach i skryptach i ma wiele zastosowań.

Książka jest dodatkiem do dwóch książek wydawnictwa O'Reilly -- "Programming Python" i "Learning Python". Podsumowuje wyrażenia i typy stosowane w Pythonie, wbudowane funkcje, często używane moduły bibliotek oraz inne ważne elementy języka Python.

Leksykon kieszonkowy opisuje ostatnie wydanie Pythona i jest oparty na materiałach dostępnych online. Mark Lutz jest programistą oraz wykładowcą Pythona. Jest także autorem O'Reilly "Programming Python" oraz współautorem "Learning Python". Mark zajmuje się tym językiem od 1992 roku, jest programistą oraz prowadzi szkolenia z tego języka, oprogramował także wiele systemów przy jego użyciu.

O autorze

1 Mark Lutz

Mark Lutz od 30 lat zajmuje się programowaniem. Dziś jest jedną z najważniejszych postaci w świecie Pythona. Napisał kilka popularnych, wielokrotnie wznawianych książek o programowaniu w tym języku. Przeprowadził też kilkaset sesji treningowych poświęconych Pythonowi. Zanim w 1992 roku zainteresował się tym językiem, zajmował się implementacją Prologa i pracował nad kompilatorami, narzędziami programistycznymi, aplikacjami skryptowymi oraz systemami klient-serwer.

Zamknij

Wybierz metodę płatności