ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Programowanie obiektowe w Visual Basic .NET dla każdego (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Richard Simon, Leslie Koorhan, Ken Cox
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.4/6  Opinie: 8
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka
Visual Basic to język programowania pozwalający nawet początkującym programistom pisać zaawansowane aplikacje wykorzystujące wszystkie możliwości systemów operacyjnych z rodziny Windows. Jego kolejne wersje w coraz większym stopniu korzystały z technik programowania zorientowanego obiektowo (OOP). Najnowsza z nich, Visual Basic .NET jest uwieńczeniem tej ewolucji.

Jeśli chcesz tworzyć aplikacje w VB .NET, musisz nauczyć się programować obiektowo. Z pewnością pomoże Ci w tym książka "Programowanie obiektowe w Visual Basic .NET". Informacje w niej zawarte przydadzą się także, gdy zaczniesz używać innych języków programowania opartych na obiektach, takich jak C++, C# czy Java.

Ten podręcznik, łączący praktyczne ćwiczenia z niezbędną dawką przydatnej teorii, nauczy Cię samodzielnie tworzyć aplikacje używające obiektów, dziedziczenia, poliformizmu i sterowania za pomocą zdarzeń. Dowiesz się również jak obsługiwać błędy. Odrębne rozdziały poświęcono obiektom zdalnym (aplikacjom klient-serwer), udostępnianiu aplikacji poprzez Internet tworzeniu atrakcyjnego interfejsu użytkownika oraz językowi XML. Poznasz także środowisko projektowe Visual Studio .NET. Swoją wiedzę będziesz mógł sprawdzić za pomocą licznych quizów.

Książka zawiera:

  • Wprowadzenie do programowania obiektowego w Visual Basic .NET
  • Wyjaśnienie terminologii związanej z programowaniem obiektowym
  • Omówienie środowiska Visual Studio .NET oraz tworzenia interfejsów użytkownika za pomocą Windows Forms i WebForms
  • Praktyczne ćwiczenia i quizy sprawdzające wiedzę
0 Richard Simon, Leslie Koorhan, Ken Cox

Zamknij

Wybierz metodę płatności