ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Windows 95

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Steve Sagman
Po prostu Windows 95 Steve Sagman - okładka książki

Po prostu Windows 95 Steve Sagman - okładka książki

Po prostu Windows 95 Steve Sagman - okładka audiobooka MP3

Po prostu Windows 95 Steve Sagman - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.1/6  Opinie: 15
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Po prostu Windows XP PL. Service Pack 2
Maria Sokół
Windows XP to najpopularniejszy obecnie system operacyjny. Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku doczekał się już kilku nowych wersji i sporej ilości poprawek i dodatków. Windows XP różni się od swoich poprzedników pod wieloma względami. Różnicą widoczną na pierwszy rzut oka jest kolorowy i zdecydowanie prostszy w obsłudze Pulpit. Rozwinięcie menu Start pozwala dostrzec kolejne zmiany -- ...
Czy chcesz szybko i łatwo nauczyć się obsługi Windows 95? Oszczędzimy Ci długich wywodów zastępując je ilustracjami. Nawet nie zorientujesz się, kiedy zostaniesz ekspertem!

Przystępny, ilustrowany wykład poprowadzi Cię krok po kroku przez świat Windows, prezentując kolejne jego elementy i wskazując właściwe czynności. Możesz też potraktować tę książkę jako leksykon: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj! Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne informacje podane są w prostej i zwięzłej formie, wzbogaconej ilustracjami. Poznasz najważniejsze, wykorzystywane na codzień polecenia i możliwości Windows, bez wgłębiania się w niepotrzebne detale. I to wszystko za rozsądną cenę!

Wybrane bestsellery

0 Steve Sagman

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności