ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu HTML

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Elizabeth Castro
Po prostu HTML Elizabeth Castro - okładka książki

Po prostu HTML Elizabeth Castro - okładka książki

Po prostu HTML Elizabeth Castro - okładka audiobooka MP3

Po prostu HTML Elizabeth Castro - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.3/6  Opinie: 95
Stron:
192
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Po prostu HTML, XHTML i CSS. Wydanie VI
Elizabeth Castro
Stwórz własną witrynę WWW Poznaj znaczniki języka HTML Zdefiniuj kaskadowe arkusze stylów Przetestuj witrynę i opublikuj ją na serwerze Język HTML i jego najnowsze wcielenie, określane nazwą XHTML, to podstawowy "budulec" witryn WWW. Stosując odpowiednie znaczniki, możemy umieszczać na stronach tekst i grafikę, tworzyć hiperłącza oraz osadzać elementy multimedialne i interaktyw...
Dlaczego miałbyś chcieć opublikować stronę HTML? Po prostu, aby komunikować się ze światem. WWW jest drukarską maszyną Gutenberga naszych czasów. Praktycznie każdy może opublikować dowolne informacje, w tym ilustracje, dźwięk a nawet filmy wideo, udostępniając je każdemu bez wyjątku użytkownikowi Internetu. Jak będzie Twoja strona zadecydujesz sam.

Książka zawiera jasne, łatwe do zrozumienia informacje, które krok po kroku wyjaśnią Ci, jak wykonywać określone czynności. Możesz także używać tej książki jako encyklopedycznego poradnika, wyszukując żądany temat w pokaźnym indeksie i odczytując tylko potrzebną informację.

Do zobaczenia w Internecie!

Wybrane bestsellery

0 Elizabeth Castro

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności