ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu 3D Studio Max 3

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Michele Matossian
Po prostu 3D Studio Max 3 Michele Matossian - okładka książki

Po prostu 3D Studio Max 3 Michele Matossian - okładka książki

Po prostu 3D Studio Max 3 Michele Matossian - okładka audiobooka MP3

Po prostu 3D Studio Max 3 Michele Matossian - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.8/6  Opinie: 4
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka
3D Studio MAX jest aplikacją zaprojektowaną w celu tworzenia iluzji ruchu obiektów umieszczonych w trójwymiarowej przestrzeni. Aby dogłębnie opanować ten program wymagane jest posiadanie umiejętności obrazowego myślenia oraz logicznego rozumowania -- pomoże Ci w tym nasza książka. Oprócz tej cennej umiejętności m.in.:
  • Dowiesz się, na jakim komputerze będzie poprawnie działać MAX oraz jak skonfigurować sterownik odpowiedzialny za wyświetlanie grafiki.
  • Poznasz interfejs programu, proces tworzenia nowych scen.
  • Poznasz metody tworzenia obiektów i dostosowania parametrów utworzonego obiektu, metody selekcjonowania i transformowania obiektów.
  • Dowiesz się, czym jest kamera, jak dobrać jej parametry i animować kamerę.
  • Posiądziesz także umiejętnośc renderowania.
Seria "Po prostu" to przystępny, bogato ilustrowany wykład, który poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie zagadnienia, prezentując kolejne i wskazując właściwe czynności. Książka ta może być też swego rodzaju leksykonem: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj. Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne wiadomości podane są w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami. Poznaj najważniejsze, używane na co dzień polecenia i możliwości programu 3D Studio MAX, bez wgłębiania się w niepotrzebne detale. I to wszystko za rozsądną cenę.

Wybrane bestsellery

0 Michele Matossian

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności