ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Praktyczne projekty sieciowe (8)

4

2019-11-19
bez podpisu
Przeczytałam od deski do deski. Moja wiedza zosała uporządkowana. Wielki szacunek dla autora, że dzieli się wiedzą i doświadczeniem z czytelnikiem. W książce poruszanych jest tak wiele różnych technologi sieicowych na różnych poziomach zaawansowania co jest bardzo fajne, ciężko o podobną książkę.
2020-06-03
Adam
Książka w końcu wpadła w moje ręce i bardzo się cieszę, że miałem okazję przerobić tematy opisane w książce. Dostałem nie tylko suchą teorię, ale praktyczne rozwiązania tematów, których wcześniej nie miałem okazji rozpracować. Dostałem to czego oczekiwałem- brak nadmiaru teorii, a głównie skupienie się na sprawach praktycznych, które pozwoliły mi zmierzyć się z nowymi dla mnie zagadnieniami.
2019-06-28
Michał
Jestem po lekturze książki i muszę przyznać że czytało się ją bardzo łatwo. Od razu byłem w stanie zrozumieć o co chodzi, bez wchodzenia w szczegóły techniczne. Wielki plus za ilość i czytelność schematów. Mam niedosyt, książka mogłaby być dłuższa.
2018-10-15
Bartłomiej Szczotka
Czekam!
2019-05-28
bez podpisu
Mam niedisyt po przeczytaniu książki. Osoby na poziomie CCNA R&S niewiele nowego mogą się z tej książki nauczyć, a osoby początkujące będą miały problem ze zrozumieniem konfiguracji. Książka przypomina mi trochę kurs packet tracera. Projekty sieciowe dość różnorodne, fajnie, że pojawił się opis rozmieszczenia elementów w szafie rackowej. Jest wspomiane o dial-up, czyli technologi, już raczej nie wykorzystywanej, a brakuje wzmianki o wykorzystaniu światłowodów.
2019-11-06
admin
Zapowiadała się bardzo dobrze, ale już w trzecim ćwiczeniu pojawia się chaos. Z jednej strony autor opisuje podstawy podstaw programu Packet Tracer, a z drugiej pomija trudniejsze konfiguracje. Widać, że autor pisał książkę w pośpiechu. Pan Paweł posiada sporą wiedzę i umiejętności, jednak nie potrafi prawidłowo jej przekazać.
2020-01-16
Szymon
Na poziomie CCNA nic nowego nie uczy... rozdział 2 pod rysunkiem 2.10 jest konfiguracja serwera DHCP na switchu Cisco 2960??? Switchu L2 naprawdę? Popłkałem się ze śmiechu ...
2020-02-18
bez podpisu
Brak dokładnego opisu konfiguracji elementów w ćwiczeniach