Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Praktyczne projekty sieciowe (5)

45

2019-11-19
bez podpisu
Przeczytałam od deski do deski. Moja wiedza zosała uporządkowana. Wielki szacunek dla autora, że dzieli się wiedzą i doświadczeniem z czytelnikiem. W książce poruszanych jest tak wiele różnych technologi sieicowych na różnych poziomach zaawansowania co jest bardzo fajne, ciężko o podobną książkę.
2019-06-28
Michał
Jestem po lekturze książki i muszę przyznać że czytało się ją bardzo łatwo. Od razu byłem w stanie zrozumieć o co chodzi, bez wchodzenia w szczegóły techniczne. Wielki plus za ilość i czytelność schematów. Mam niedosyt, książka mogłaby być dłuższa.
2018-10-15
Bartłomiej Szczotka
Czekam!
2019-05-28
bez podpisu
Mam niedisyt po przeczytaniu książki. Osoby na poziomie CCNA R&S niewiele nowego mogą się z tej książki nauczyć, a osoby początkujące będą miały problem ze zrozumieniem konfiguracji. Książka przypomina mi trochę kurs packet tracera. Projekty sieciowe dość różnorodne, fajnie, że pojawił się opis rozmieszczenia elementów w szafie rackowej. Jest wspomiane o dial-up, czyli technologi, już raczej nie wykorzystywanej, a brakuje wzmianki o wykorzystaniu światłowodów.
2019-11-06
admin
Zapowiadała się bardzo dobrze, ale już w trzecim ćwiczeniu pojawia się chaos. Z jednej strony autor opisuje podstawy podstaw programu Packet Tracer, a z drugiej pomija trudniejsze konfiguracje. Widać, że autor pisał książkę w pośpiechu. Pan Paweł posiada sporą wiedzę i umiejętności, jednak nie potrafi prawidłowo jej przekazać.