ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Efektywny Python. 90 sposobów na lepszy kod. Wydanie II (5)

55

2020-11-29
bez podpisu
Książka obowiązkowa dla wszystkich programistów chcących przejść z Mida na Seniora
2021-03-08
bez podpisu
Książka jest genialna!! Pomimo że programuję w Pythonie kilka lat to i tak wyniosłem z niej kilka elementów. Zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce wykorzystywać potencjał Pythona i nie sklejać kodu taśmą :)
2021-03-21
Longos
Książka bardzo ciekawa, raczej dla zaawansowanych znawców języka. Wielki minus za ogromne błędy w tłumaczeniu. Niestety często wpływają one na sens przekazu.
2019-12-01
bez podpisu
Książka ta powinna znaleźć się na półce każdego ambitnego i dociekliwego Pythonisty. Jest to podręczne mini kompendium najważniejszych kwestii, o których należy pamiętać podczas programowania w języku Python. Co prawda książka może być trochę za trudna dla zupełnie początkującego programisty, ale osoby znające podstawy języka powinny dużo skorzystać na tej pozycji. Oczywiście nie brakuje tutaj informacji dla bardziej zaawansowanych programistów. Zakres materiału przedstawiony w książce jest imponujący, a przykłady są na tyle proste, że bez problemu można podążać za myślą autora. Zdecydowanie polecam. Szkoda tylko, że wydanie papierowe jest już niedostępne.
2017-06-02
bez podpisu , programista
Ciekawe przykłady, co najważniejsze przydatne i ukazane sposoby dla wersji 2.x i 3.x