ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Duch w sieci. Moje przygody jako najbardziej poszukiwanego hakera wszech czasów (9)

6

2020-07-27
bez podpisu
Świetna książka. Otrzymujemy dokładnie to o czym jest opis, czyli autobiografię Kevina Mitnicka. Moim zdaniem tylko za krótko jest opisany okres jak już trafia do więzienia ostatecznie do momentu kiedy już ponownie może korzystać z komputera, ale w końcu w tym okresie nie hackował więc pewnie stąd skrócony opis przygód.
2021-04-23
bez podpisu
Świetna książka, od której ciężko się oderwać. Mam już wersję papierową, ale taką książke warto też mieć w audiobooku. Kiedy dostałam jego pierwszą książkę "Sztuka podstępu" więdziałam że będę czekać na biografie Kevina Mitnicka.
2020-06-15
Fz
Świetna książka. Biografia Kevina Mitnicka brzmi jak scenariusz skomplikowanego filmu sensacyjnego. Autor omawia wszystko ze szczegółami, dystansem i poczuciem humoru. Oprócz aspektów psychologicznych i informatycznych ciekawe jest też spojrzenie na historię technologii, która już odeszła w przeszłość lub bardzo mocno straciła na znaczeniu (np. sieci telefonów stacjonarnych). Bardzo dobrze oceniam też lektora (świetnie pasuje do autora) i realizację nagrania.
2020-11-19
bez podpisu
Naprawdę warto przeczytać
2020-02-11
bez podpisu
Książkę czyta się tak jakbyśmy się spotkali po latach z dobrym kumplem przy piwie. Jest lekka, ale jednocześnie pełna technicznych szczegółów. Dodatkowym smaczkiem dla fanów hackerskich klimatów są kryptograficzne zagadki które otwierają każdy rozdział.
2020-01-18
bez podpisu
Dobra książka
2021-03-14
bez podpisu
Ciekawa i wciągająca książka, szczególnie dla tych którzy interesują się socjotechnikami.
2020-04-21
Szymon
Biografia, która jest lepsza niż niejeden kryminał od Agathy Christie. Jeżeli lubisz programowanie to pozycja obowiązkowa!