ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - C# 8.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VII (6)

55

2021-05-18
.net guy
Świetna książka, bardzo dobre przykłady i przystępne tłumaczenie skomplikowanych zagadnień. Przyjemnie się czyta
2018-04-09
bez podpisu
Bardzo fajna pozycja. Jestem początkujący w programowaniu. Mam podstawy w programowaniu obiektowym w nauce języka Java oraz małe doświadczenie z innych języków. Porównując inne książki do nauki programowania (C#, Java, PHP, inne), mogę stwierdzić, że ta książka zasługuje na wysoką ocenę. Autor w bardzo uporządkowany i przede wszystkim przystępny sposób przedstawia zagadnienia C#. Podaje przyczyny i zastosowania opisywanej dziedziny. Naprawdę fajnie się czyta tą książkę. W treści autor umieszcza istotne fragmenty kodu programu i podaje od razu rezultat jego działania. Zamieszczone rysunki, klamry i wyróżnienia umożliwiają szybszą naukę. Dodatkowym atutem tej książki jest umieszczenie spisu tabel i rysunków, co pozwala szybko powrócić do tematów wcześniej czytanych.
2019-04-06
Krzysztof
Książka zdecydowanie godna polecenia do nauki C#, natomiast kwestia wydania papierowego przez Helion woła o pomstę do nieba: papier jest takiej jakości/ grubości że druk z kolejnej strony przebija na aktualnie czytanej! Zdjęcie : https://ibb.co/nkvQDJz Wygląda to kiepsko jak na książkę za którą trzeba zapłacić ponad 100zł.. Podsumowując : treść - bardzo fajna i merytoryczna, natomiast format w jakim to podano - kiepsko.
2020-01-12
Maciej
Polecam
2020-05-02
bez podpisu
Genialna książka stanowiąca kompedium wiedzy C# poparte odpowiednimi przykładami, komentarzami. Polecam wszystkim którzy jeszcze się zastanawiają.
2020-08-27
Rafał
Książka godna polecenia. Jestem w 1/3 jej czytania. Jedyny jej minus to taki, że czasem trzeba przeczytać coś 5 razy bo nie wiadomo o co autorowi chodzi. Nie wiem czy to kwestia tłumaczenia tej pozycji czy autor oryginału tak zawile pisał.Choć także zdarzają się też akapity których nie rozumiem co autor miał na myśli nawet czytając po 5 razy ;) Poza tym to nie tylko tyczy się tej pozycji. Niektóre aspekty takie jak assembly (tu nie pamiętam tłumaczenia ale chwilę mi zajęło by ogarnąć, że to o to chodzi) powinny jednak zostać w oryginale, a nie tłumaczenie na polski. No ale to może tylko moja fanaberia. Generalnie książka jest też o tyle fajna, że pokazuje inne wersje języka c# ja ją kupiłem, żeby nadrobić braki czy też je uzupełnić jeśli chodzi o wersje C#. W takiej sytuacji sprawdza się całkiem nieźle.