MS SQL Server 2000 dla każdego (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Richard Waymire, Rick Sawtell
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.9/6  Opinie: 7
Stron:
712
Druk:
oprawa miękka
Poznawanie technik i pojęć z naszą książką sprawi, że błyskawicznie staniesz się ekspertem w wykorzystaniu Microsoft SQL Server 2000. A zatem -- wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce! W książce tej znajdziesz, co konieczne do skonfigurowania i efektywnej pracy z Microsoft SQL Serverem 2000. Podręcznik zawiera wszelkie potrzebne informacje, poczynając od podstawowych, a kończąc na bardzo zaawansowanych; spróbuj zatem opanować podstawy działania platformy Microsoft SQL Server 2000 oraz poznaj jego wszystkie, najważniejsze możliwości. Przeanalizuj praktyczne przykłady, dzięki którym nauczysz się efektywnie korzystać z najnowszych narzędzi Microsoft SQL Servera 2000. Zapoznaj się z poradami ekspertów w dziedzinie wdrażania SQL Server 2000 w środowiskach korporacyjnych.

Książka została napisana w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom większości czytelników pragnących szybko i efektywnie poznać SQL Server 2000. Możesz po kolei czytać rozdziały oraz analizować podane w nich, szczegółowo wyjaśnione przykłady, możesz także wybrać tylko te rozdziały, które Cię interesują. A zatem:

  • Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać możliwości nowych narzędzi Microsoft SQL Server 2000 służących do zarządzania danymi.
  • Rozszerz swoje umiejętności projektowania baz danych, tworząc tabele, procedury zachowane, widoki oraz inne obiekty baz danych.
  • Poznaj język T-SQL, którego elastyczność i łatwość wielokrotnego użycia kodu da Ci możliwości, którymi nie dysponują kreatory oraz graficzne narzędzia projektowania.
  • Poznaj i wykorzystaj nowe narzędzia Microsoft SQL Server 2000 - Analysis Services oraz technologie English Query.
  • Dowiedz się, jak publikować dane w Internecie przy wykorzystaniu języka XML.
0 Richard Waymire, Rick Sawtell

Zamknij

Wybierz metodę płatności