ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Visio 2002 dla każdego

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Keith Powell
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
504
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment
Visio 2002 dla każdego -- jedyna książka o Visio, której potrzebujesz.

Skomplikowane zależności, których opisanie zajęłoby dziesiątki stron, można przekazać za pomocą schematów w sposób dużo prostszy, a zarazem bardziej skondensowany. Jednak tworzenie rozmaitych schematów często wykracza poza nasze umiejętności -- tutaj przychodzi nam z pomocą Visio, dzięki któremu rysowanie staje się o wiele szybsze i łatwiejsze. Ta bogata w możliwości aplikacja wykorzystywana jest w bardzo wielu branżach i stała się najpopularniejszym programem służącym do tworzenia diagramów.

Książka Visio 2002 dla każdego jest propozycją wydawnictwa Helion dla każdego użytkownika programu Visio 2002. W poszczególnych rozdziałach poznasz podstawy tego narzędzia i stopniowo przejdziesz do bardziej zaawansowanych możliwości Viso 2002. Jeśli zamierzasz kupić tylko jedną, uniwersalną pozycję o Visio 2002 - "Visio 2002 dla każdego" jest książką, której szukasz.

  • Wykorzystywanie pakietów Network Diagram Kits do tworzenia schematu sieci korporacyjnej.
  • Poznanie właściwości warstw w rysunkach tworzonych w Visio.
  • Tworzenie niestandardowych właściwości elementów w arkuszu ShapeSheet.
  • Wykorzystywanie technologii OLE do umieszczania dodatkowych elementów w rysunku tworzonym w Visio.
  • Łączenie rysunku tworzonego w Visio ze źródłem danych.
  • Tworzenie dwuwymiarowych obiektów z jednowymiarowych kształtów.
  • Tworzenie mapy myśli, przydatnej w sesjach burzy mózgów.
  • Wykorzystywanie kreatora Export Project Data Wizard w celu przesłania wykresu Gantta (lub innych danych harmonogramu projektu) do innej aplikacji.
Keith Powell ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w przemyśle i jest autorem wielu książek poświęconych różnym narzędziom programistycznym i systemom operacyjnym, które stały się popularne z początkiem lat osiemdziesiątych. Jako senior manager w KPMG Consulting, Chicago, większość pracy poświęca na analizie najnowszych technologii związanych z architekturą e-commerce, strategią, bezpieczeństwem i wdrażaniem nowych systemów.

Wybrane bestsellery

0 Keith Powell

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności