ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Python

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Chris Fehily
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.3/6  Opinie: 3
Stron:
440
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Witamy w świecie Pythona, czyli popularnego języka programowania obiektowego, którego wersja źródłowa jest powszechnie dostępna. Python może być stosowany do wszystkiego -- począwszy od prostych skryptów, aż do programowania witryn WWW i skomplikowanych aplikacji. W celu utrzymania rozsądnej objętości książki, autor ograniczył się do opisania rdzenia samego języka i podstawowych bibliotek. Po ukończeniu lektury czytelnik będzie znał sposoby wykorzystania Pythona zarówno w przypadku typowych, jak i w zaawansowanych zadań stawianych programiście. Na końcu książki przedstawiono sposoby, w jakie można uzyskać dostęp do źródeł informacji dotyczących różnych zagadnień.

Książka jest wyczerpującym przewodnikiem po języku Python. Jej zakres tematyczny został ograniczony do samego rdzenia języka i najczęściej stosowanych modułów bibliotecznych. Informacje o innych modułach można znaleźć w podręczniku "Python Library Reference", który zwykle jest dołączony do Pythona. Krótki przegląd częściej stosowanych modułów można także znaleźć w dodatku A.

Czy to wystarczy?
Książka jest odpowiednia dla osób, które uczą się języka Python z czyjąś pomocą lub trochę programowały w innym języku programowania (przynajmniej na tyle, że wiedzą dobrze, co to są zmienne, pętle i instrukcje warunkowe). Książka nie nadaje się do wykorzystania jako podręcznik do samodzielnej nauki pierwszego języka programowania lub do nauki technik programowania stosowanych w administrowaniu systemem, programowaniu aplikacji WWW lub innych specjalistycznych dziedzinach.

Wybrane bestsellery

0 Chris Fehily

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności