ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nagrywanie płyt CD w Windows i Linuksie. Ćwiczenia praktyczne

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Bartosz Danowski
Nagrywanie płyt CD w Windows i Linuksie. Ćwiczenia praktyczne Bartosz Danowski - okładka książki

Nagrywanie płyt CD w Windows i Linuksie. Ćwiczenia praktyczne Bartosz Danowski - okładka książki

Nagrywanie płyt CD w Windows i Linuksie. Ćwiczenia praktyczne Bartosz Danowski - okładka audiobooka MP3

Nagrywanie płyt CD w Windows i Linuksie. Ćwiczenia praktyczne Bartosz Danowski - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.3/6  Opinie: 9
Stron:
88
Druk:
oprawa miękka
Książka jest przeznaczona dla wszystkich posiadaczy nagrywarek płyt CD -- zarówno tych, którzy dopiero zakupili swoje pierwsze urządzenie, jak i tych, którzy z nagrywaniem lub kopiowaniem płyt mają już styczność, a chcieliby dowiedzieć się czegoś nowego.

Dzięki tej książce nauczysz się nagrywać swoje własne płyty CD. Dowiesz się wszystkiego o nagrywarkach, programach i metodach zapisu. Wykonanie kopii płyty CD nie będzie stanowiło żadnego problemu. Poznasz najpopularniejsze zabezpieczenia płyt CD oraz dowiesz się, czym i jak można wykonać kopie bezpieczeństwa takich płyt.

Osobny rozdział został poświęcony nagrywaniu płyt w systemie Linux, z czego na pewno ucieszą się zwolennicy "pingwina". W rozdziale tym znajdziesz opis metod nagrywania z poziomu X Window i shella.

Książka jest opatrzona wieloma ilustracjami i została napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawarte w niej ćwiczenia pomogą Ci łatwo i szybko nagrać Twoją pierwszą płytę CD.

O autorze książki

1 Bartosz Danowski

Bartosz Danowski — 47-latek, autor licznych książek informatycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert urzędu marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT. Pisze z myślą o Czytelnikach, stara się, aby przekaz w jego książkach był prosty i zrozumiały dla każdego odbiorcy.

Zamknij

Wybierz metodę płatności