ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Micro Cap III (Mały Leksykon)

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Marek Czerw, Paweł Szpich
Micro Cap III (Mały Leksykon) Marek Czerw, Paweł Szpich - okładka książki

Micro Cap III (Mały Leksykon) Marek Czerw, Paweł Szpich - okładka książki

Micro Cap III (Mały Leksykon) Marek Czerw, Paweł Szpich - okładka audiobooka MP3

Micro Cap III (Mały Leksykon) Marek Czerw, Paweł Szpich - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
94
Druk:
oprawa miękka
W książce przedstawiono szczegółowy opis wszystkich funkcji dostępnych w programie mc3.exe. Scharakteryzowano także pozostałe programy narzędziowe wchodzące w skład pakietu Micro-Cap III. Micro-Cap III przeznaczony jest do projektowania i analizy układów elektronicznych.

Dla wszystkich konstruktorów układów elektronicznych możliwość symulacji układu przed jego zmontowaniem jest nieoceniona. Wiele uwagi poświęcono określeniu parametrów układu przy wykorzystaniu analizy czasowej, stałoprądowej, zmiennoprądowej i Fouriera. Niniejsza książka dostarcza wiadomości niezbędnych do sprawnego posługiwania się programem. Książka przeznaczona jest dla wszystkich, którzy interesują się elektroniką.

Książki z serii "Mały Leksykon" zawierają informacje dotyczące komend i opcji programów. przeznaczone są dla użytkowników już zaznajomionych z programem, którzy potrzebują zwięzłej informacji na konkrety temat (komenda/funkcja/opcja menu). Komendy i opcje zapisane są alfabetycznie w celu ułatwienia odszukania wybranego zagadnienia. Oprócz alfabetycznego spisu komend i opcji każda książka z serii zawiera rozbudowany indeks pozwalający szybko i łatwo odszukać poszukiwaną informację. Mały Leksykon eliminuje konieczność przegryzania się przez grube opisy i dokumentacje techniczne.

Wybrane bestsellery

0 Marek Czerw, Paweł Szpich

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności