ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mechanical Desktop 4.0PL/4.0

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Fabian Stasiak
Mechanical Desktop 4.0PL/4.0 Fabian Stasiak - okładka książki

Mechanical Desktop 4.0PL/4.0 Fabian Stasiak - okładka książki

Mechanical Desktop 4.0PL/4.0 Fabian Stasiak - okładka audiobooka MP3

Mechanical Desktop 4.0PL/4.0 Fabian Stasiak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.1/6  Opinie: 13
Stron:
1040
Druk:
oprawa miękka
Jeśli chcesz poznać tajemnice programu Mechanical Desktop 4.0 (także 5.0), koniecznie przeczytaj tę książkę.

Wieloletnie doświadczenie autora we wdrażaniu programu w polskich biurach konstrukcyjnych pracujących nad różnymi tematami z dziedziny szeroko pojętego projektowania mechanicznego, pozwoliło opracować podręcznik zawierający obszerny zbiór prostych ćwiczeń.

Ponieważ program Mechanical Desktop posiada ogromną liczbę poleceń i opcji, książka została tak zbudowana, aby wpierw zapoznać użytkownika programu z podstawowymi poleceniami i opcjami, a następnie wprowadzić go łagodnie w bardziej zaawansowane funkcje.

Lektura książki pomoże czytelnikowi zgłębić:

  • poszczególne polecenia modelowania bryłowego i powierzchniowego;
  • metodykę przygotowania i obsługi całego projektu.
Adresatem niniejszej książki są konstruktorzy używający w swojej codziennej pracy zawodowej program Mechanical Desktop 4 -- zarówno w polskiej, jak i w angielskiej wersji językowej. Podręcznik może być także wykorzystywany przez użytkowników wersji 5.0, gdyż nowa wersja programu nie odbiega w sposób zasadniczy od wersji 4.0, a nowości wprowadzone w wersji 5.0 są zaprezentowane w ostatnim rozdziale podręcznika. Książka jest przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników programu, chociaż bardzo zaawansowani użytkownicy mogą znaleźć w niej wiele ciekawych informacji, często słabo lub w ogóle nieudokumentowanych.

Do książki jest dołączona płyta CD zawierająca wersje demonstracyjne następujących programów, pracujących w środowisku Mechanical Desktop 4.0:

  • MSC Working Model 4D -- program przeznaczony do prowadzenia analizy kinematycznej i wytrzymałościowej części i zespołów maszynowych.
  • SPI Sheetmetal Desktop Pro -- program wspomagający projektowanie części i zespołów z blach, generujący rozwinięcia części blachowych.
  • NC Polaris -- program służący do wspomagania tworzenia programów NC dla różnych maszyn sterowanych numerycznie.

Wybrane bestsellery

0 Fabian Stasiak

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności