ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

IntelliCAD. Ćwiczenia praktyczne

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Dariusz Frenki
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
128
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment
Ćwiczenia zawarte w tej książce pozwolą Ci zagłębić się w świat IntelliCAD-a. Opisana została najnowsza wersja programu oznaczona cyfrą 2001. Jednak wykorzystanie wersji poprzedniej -- IntelliCAD 2000 -- nie spowoduje żadnych komplikacji w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń.

Ćwiczenia zaczynają się od etapu uruchomienia programu. Kolejno opisują sposoby umieszczania na rysunku podstawowych elementów graficznych, ich modyfikację oraz manipulowanie nimi. Ostatnim etapem pracy jest drukowanie wykonanego rysunku. Ćwiczenia zostały napisane prosto, abyś bez problemu mógł się poruszać po programie. Umożliwiają zapoznanie się z programami inżynierskimi, których IntelliCAD jest tylko namiastką.

Zachęcamy do dalszego, indywidualnego poznawania tajemnic IntelliCAD-a. Funkcje opisane w niniejszych ćwiczeniach są zaledwie wierzchołkiem ogromnej góry. Aby opanować go do poziomu pozwalającego na szybkie i bezproblemowe wykonywanie dokumentacji, trzeba spędzić sporo godzin przed komputerem. Opanowanie podstaw nie jest trudne, ale wymaga od osoby uczącej się zaangażowania i dobrej woli.

0 Dariusz Frenki

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności