ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

IntelliCAD 2000. Pierwsze kroki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Andrzej Pikoń
Okładka książki/ebooka IntelliCAD 2000. Pierwsze kroki

Okładka książki IntelliCAD 2000. Pierwsze kroki

Okładka książki IntelliCAD 2000. Pierwsze kroki

Okładka książki IntelliCAD 2000. Pierwsze kroki

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
2.6/6  Opinie: 5
Stron:
168
Druk:
oprawa miękka
IntelliCAD 2000 to najbardziej zgodny z AutoCAD-em ze wszystkich programów CAD. Jego popularność wynika z podobnej do AutoCAD-a filozofii działania -- polecenia i opcje są w bardzo dużej mierze zgodne z AutoCAD-em. IntelliCAD zapisuje i odczytuje pliki w AutoCAD-owym formacie DWG i dlatego zapewnia pełną kompatybilność plików bez konieczności dokonywania konwersji. IntelliCAD to program CAD dla uczniów, studentów, projektantów, architektów i wszystkich pragnących tworzyć rysunki typu CAD.

Książka opisuje podstawy IntelliCAD-a i jest przeznaczona dla początkujących użytkowników programu, którzy zaczynają pracę z programem. Wszelkie zagadnienia omówione są w sposób prosty i jasny, bez zagłębiania się w wyrafinowane niuanse.

Do książki dołączona jest płyta zawierająca pełną wersję standardową IntelliCAD-a 2000.


Szanowni Panstwo!

Brak możliwości bezpłatnej rejestracji programu IntelliCAD 2000 jest związany ze zmianami, jakie poczyniła firma CADopia (właściciel programu). W czerwcu 2001 uśnięto opcje bezpłatnej rejestracji wersji 2000 i jednocześnie do sprzedaży została wprowadzona wersja komercyjna. W związku z tym oferujemy Państwu wymianę zakupionej płyty i przesłanie (na nasz koszt) najnowszej, 30-dniowej wersji programu. Program można również pobrać ze strony [www.intellicad.pl].

Dodatkowych informacji udziela: Jarosław Koziewicz [jk@helion.pl]

O autorze

1 Andrzej Pikoń

Zamknij

Wybierz metodę płatności