ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu

Okładka książki Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu

Okładka książki Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu

Okładka książki Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka

Pierwszy w Polsce kompleksowy przewodnik po Agile HR i EB

Agile, zwinność - to terminy, które w pierwszej kolejności kojarzą się z branżą IT. I słusznie. Zwolennicy zwinnego programowania przyjmują, że skoro oczekiwania odbiorcy ewoluują w trakcie pracy nad produktem, jej założenia i metody powinny się do tych zmian adaptować. Firmy z sektora IT od dawna są Agile. Jednak zwinność przydaje się nie tylko specjalistom od kodowania. To podejście do zadań sprawdza się także w HR-ze i employer brandingu. Ważni gracze na rynku, jak T-Mobile i ING, stawiają na zwinną transformację swoich działów HR.

Czy to oznacza, że Agile jest tylko dla wielkich?

Absolutnie nie! Autorzy tego przewodnika udowadniają, że ten sposób pracy z ludźmi w przedsiębiorstwach jest i dla dużych, i dla małych. Tłumaczą, na czym polega zwinność w HR i EB, podają przykłady większych i mniejszych firm działających w tych obszarach zgodnie z Agile. Dzielą się wiedzą o przydatnych narzędziach, podsuwają praktyczne wskazówki i cytują komentarze specjalistów, którzy od dawna pracują w stylu Agile. Wszystko po to, by stworzyć pełny obraz możliwości, jakie daje zwinność w zakresie human resources i employer brandingu.

O autorach

3 Olga Żółkiewicz, Marcin Olszewski, Mateusz Czarnecki

Olga Żółkiewicz - konsultantka w zakresie employer brandingu z certyfikatem AgilePM i ICP-AHR. Z powodzeniem łączy HR z marketingiem. Doświadczenie zdobywała, prowadząc lokalne i międzynarodowe projekty w ramach employer brandingu, employee experience i komunikacji, pracując zarówno dla małych, jak i dużych organizacji. Chętnie dzieli się wiedzą podczas szkoleń i konsultacji, a także na konferencjach i meetupach. Autorka bloga www.how2hr.pl, na co dzień aktywna na Instagramie i w serwisie LinkedIn.

Marcin Olszewski - pierwszy w Polsce akredytowany facylitator Agile People (Agility in HR). Współautor książki Agile HR. Agile People Principles. Agile coach, który na co dzień wspiera scrum masterów, product ownerów i managerów w rozumieniu i stosowaniu zwinnego podejścia z poziomu HR. Wspiera zespoły HR w przejściu z projektowego do produktowego sposobu myślenia. Posiada certyfikat Professional Scrum Master III. Założyciel AgileFor.HR.

Mateusz Czarnecki - trener, coach, facylitator, entuzjasta i praktyk empirycznego rozwoju zespołów i organizacji. Założyciel AgileFor.HR, inicjatywy wspierającej zwinność w różnych obszarach HR. Scrum master, Agile coach, facylitator management 3.0 z doświadczeniem w środowiskach biznesowych i technologicznych, zarówno w dużych korporacjach, jak i startupach. Obecnie wspiera zwinne transformacje, pomagając między innymi działom HR osiągać zwinność w pracy i rozumieć transformujące się zespoły.

Zamknij

Wybierz metodę płatności