ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

3D Studio MAX 3. Efektowna animacja w praktyce (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
John P. Chismar
Okładka książki/ebooka 3D Studio MAX 3. Efektowna animacja w praktyce

Okładka książki 3D Studio MAX 3. Efektowna animacja w praktyce

Okładka książki 3D Studio MAX 3. Efektowna animacja w praktyce

Okładka książki 3D Studio MAX 3. Efektowna animacja w praktyce

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.6/6  Opinie: 16
Stron:
472
Druk:
oprawa miękka
Ta książka przedstawia cały proces powstawania efektownej animacji logo: od wstępnych ustaleń z klientem, poprzez modelowanie i tworzenie materiałów, po animację i nakładanie efektów specjalnych w procesie postprodukcji.

Autor, który na co dzień zajmuje się opracowywaniem czołówek telewizyjnych dla sieci NBC, postawił sobie za cel przedstawienie takich metod pracy, które pozwalają uzyskać maksymalny efekt przy akceptowalnym czasie i nakładzie pracy. To właśnie jest profesjonalizm...

Autor poświęca wiele miejsca technikom pracy kamery, precyzyjnemu pozycjonowaniu tekstur i oświetleniu. Omawia też możliwości nowych szaderów, jakie pojawiły się w MAX-ie 3. W książce znajdziesz trzy serie ćwiczeń, które metodą "krok po kroku" prezentują sposób wykonania efektownej animacji logo na użytek trzech wyimaginowanych firm. Czwarta, ostatnia część tej książki, zawiera opis realizacji kilku rzeczywistych projektów, w tym opracowania logo dla pakietu wyborczego "Decision 99", za które Autor otrzymał prestiżową nagrodę magazynu 3D Design.

0 John P. Chismar

Zamknij

Wybierz metodę płatności