ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Windows Me (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Marcin Pancewicz
Okładka książki/ebooka Po prostu Windows Me

Okładka książki Po prostu Windows Me

Okładka książki Po prostu Windows Me

Okładka książki Po prostu Windows Me

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.1/6  Opinie: 15
Stron:
312
Druk:
oprawa miękka
Autor książki, przystępując do pisania miał na celu przybliżenie Windows Me wszystkim użytkownikom -- i tym początkującym, którym zapewne pierwsze rozdziały pomogą w usystematyzowaniu wiedzy wyniesionej z zabaw z nowym systemem, jak i tym zaawansowanym, którzy mogą dowiedzieć się "jak to się robi w Windows Me..."
  • W pierwszej części książki znalazł się opis elementów systemu, a także opis obsługi Windows Me za pomocą klawiatury i myszy.
  • W drugiej części została przedstawiona codzienna praca z nowym systemem, czyli wyjaśniono: możliwości i nowe rozwiązania zastosowane w Eksploratorze Windows, zasady pracy w sieci, metody wyszukiwania plików, drukowanie itd.
  • Część trzecia obejmuje dostosowywanie systemu do własnych upodobań, przystosowanie Windows Me dla osób niepełnosprawnych oraz opiekę nad systemem.
  • W części czwartej zostały opisane podstawowe aplikacje dostarczane wraz z systemem, które choć proste, zwykle działają niezawodnie i często bardzo się przydają. W tej części została także opisana rozbudowa systemu o nowe elementy, wraz z instalowaniem komercyjnych programów.
  • Ostatnia część, dodatek A, jest przeznaczona dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Zawiera ona kilka rad dotyczących bardziej skomplikowanych zmian w konfiguracji systemu
Jeśli chcesz szybko, a zarazem dogłębnie poznać wszystkie możliwości Windows Me, to koniecznie powinieneś kupić tę książkę. Przystępny, bogato ilustrowany wykład poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie zagadnienia Windows Me, prezentując kolejne i wskazując właściwe czynności. Książka ta może być też swego rodzaju leksykonem: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj. Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne wiadomości podane są w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami. Poznaj najważniejsze, wykorzystywane na co dzień polecenia i możliwości Windows Me, bez wgłębiania się w niepotrzebne detale. I to wszystko za rozsądną cenę.
0 Marcin Pancewicz

Zamknij

Wybierz metodę płatności