ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu InDesign

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Sandee Cohen
Po prostu InDesign Sandee Cohen - okładka książki

Po prostu InDesign Sandee Cohen - okładka książki

Po prostu InDesign Sandee Cohen - okładka audiobooka MP3

Po prostu InDesign Sandee Cohen - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.8/6  Opinie: 6
Stron:
260
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Po prostu InDesign 2 CE
Sandee Cohen
Adobe InDesign to jeden z najbardziej zaawansowanych programów służących do składu wszelkiego rodzaju publikacji. W wersji 2.0 został wzbogacony o ponad 800 nowych funkcji -- daje to pojęcie o jego złożoności. Możliwości programu InDesign powiększą się jeszcze bardziej, jeśli w procesie składu wykorzystamy inne programy firmy Adobe: Photoshopa i Illustratora. "Po prostu InDesign 2.0" to wpr...
Czy InDesign jest zabójcą Quarka?!!

Rzadko wprowadzenie aplikacji budzi tyle emocji jak w tym przypadku. W ostatnich latach wiele się mówiło - w dobrze poinformowanych kręgach - o programie znanym najpierw pod nazwą kodową K2, a następnie jako InDesign. Po pięciu latach intensywnych prac nad programem (i z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w tworzeniu systemów DTP) firma Adobe Systems Inc. wypuściła finalną wersję programu.

Wydawnictwo HELION, wydając kolejną książkę serii "Po prostu", proponuje czytelnikom podręcznik-przewodnik pomocny w korzystaniu z InDesigna. Niezwykle łatwe stanie się zrozumienie modularnej budowy aplikacji, a także innych zalet tego - pod pewnymi względami - rewolucyjnego programu.

Wybrane bestsellery

0 Sandee Cohen

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności