ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu CorelDRAW 8PL

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Phyllis Davis
Po prostu CorelDRAW 8PL Phyllis Davis - okładka książki

Po prostu CorelDRAW 8PL Phyllis Davis - okładka książki

Po prostu CorelDRAW 8PL Phyllis Davis - okładka audiobooka MP3

Po prostu CorelDRAW 8PL Phyllis Davis - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 6
Stron:
312
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Po prostu CorelDRAW 11
Steve Schwartz, Phyllis Davis
CorelDRAW 11 to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia grafiki wektorowej. Pozwala on na tworzenie wielu rodzajów rysunków i wielostronicowych dokumentów -- od kart okolicznościowych, logotypów, broszur i gazetek, aż do projektów ogrodów i stron WWW. Początkującemu użytkownikowi CorelDRAW 11 na pierwszy rzut oka może się wydać bardzo skomplikowany. Jeśli książka "Po prostu CorelDRAW 11" ...
Czy chcesz szybko i łatwo nauczyć się CorelDRAW? Oszczędzimy Ci długich wywodów zastępując je ilustracjami. Nawet nie zorientujesz się, kiedy zostaniesz ekspertem! Przystępny, ilustrowany wykład poprowadzi Cie krok po kroku przez polecenia CorelDRAW, prezentując kolejne czynności. Możesz też potraktować tę książkę jako leksykon: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj! Nie znajdziesz tu długich wywodów i nudnych opisów. Wszystkie potrzebne informacje są podane w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami.

Poznasz najważniejsze, wykorzystywane na codzień polecenia CorelDRAW bez wgłębiania się w niepotrzebne detale. I to wszystko za rozsądną cenę!

Wybrane bestsellery

0 Phyllis Davis

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności