ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

PHP. Leksykon kieszonkowy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Rasmus Lerdorf
PHP. Leksykon kieszonkowy Rasmus Lerdorf - okładka książki

PHP. Leksykon kieszonkowy Rasmus Lerdorf - okładka książki

PHP. Leksykon kieszonkowy Rasmus Lerdorf - okładka audiobooka MP3

PHP. Leksykon kieszonkowy Rasmus Lerdorf - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.4/6  Opinie: 48
Stron:
136
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

PHP4. Leksykon kieszonkowy
Rasmus Lerdorf
PHP jest popularnym językiem skryptowym, dostępnym na wielu platformach na licencji Open Source. PHP można bezpośrednio osadzać w kodzie HTML, tworząc złożone aplikacje WWW, korzystające w prosty sposób z rozmaitych baz danych. Jedną z charakterystycznych cech PHP jest ogromna liczba funkcji dostępnych w tym języku. Dzięki książce "PHP4. Leksykon kieszonkowy" będziesz miał ich opisy zawsze p...
PHP jest językiem skryptowym o ogólnie dostępnym kodzie źródłowym. Skrypty pisane w tym języku są osadzane w kodzie dokumentów HTML i pozwalają na realizację wielu zadań, takich jak przetwarzanie danych z formularzy lub obsługa baz danych -- realizowanych bezpośrednio, a nie przy użyciu skryptów CGI.

Książka przedstawia podstawową składnię i strukturę języka PHP. Jest doskonałym podręcznikiem uczącym podstaw tworzenia aplikacji WWW. Ta niewielka książeczka zawiera także kilka praktycznych przykładów, przedstawiających realne sposoby wykorzystywania PHP. Znajdziesz w niej także opis niezwykle szerokiego zbioru funkcji udostępnianych przez PHP.

Tę książkę musi mieć każdy, kto tworzy skrypty PHP!

Rasmus Lerdorf w 1995 roku stworzył PHP i od tamtej pory bierze aktywny udział w procesie rozwoju tego języka. Zapoznaj się z jego książką.

Wybrane bestsellery

0 Rasmus Lerdorf

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności