ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

INTERsoft IntelliCAD 4.0 PL. Pierwsze kroki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Andrzej Pikoń
Okładka książki/ebooka INTERsoft IntelliCAD 4.0 PL. Pierwsze kroki

Okładka książki INTERsoft IntelliCAD 4.0 PL. Pierwsze kroki

Okładka książki INTERsoft IntelliCAD 4.0 PL. Pierwsze kroki

Okładka książki INTERsoft IntelliCAD 4.0 PL. Pierwsze kroki

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka
Projektowanie za pomocą programów CAD (Computer Aided Design) jest obecnie normą, a nie wyjątkiem. Najbardziej znaną aplikacją służącą do wspierania projektowania jest AutoCAD firmy Autodesk -- nie oznacza to jednak, że projektanci są nań skazani. Na rynku dostępne są tańsze alternatywy -- jedną z nich jest INTERsoft® IntelliCAD, program zgodny z AutoCAD-em i o równie dużych możliwościach.

IntelliCAD to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w filozofii działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG. Na rynku powstało wiele programów, które oferują podobne możliwości do AutoCAD-a, ale ich główną wadą jest niedoskonała obsługa formatu DWG. Współpracując z innymi firmami posługującymi się AutoCAD-em nie można sobie pozwolić na wadliwą wymianę danych. Właśnie dzięki zgodności program IntelliCAD odniósł ogromny sukces.

Niniejsza książka przeznaczona jest dla początkujących projektantów. Wszystkie zagadnienia omawiane są w sposób prosty i jasny, bez zagłębiania się w wyrafinowane niuanse. W książce przedstawione są najważniejsze informacje, niezbędne do rozpoczęcia posługiwania się IntelliCAD-em.

Książka prezentuje:

  • Wprowadzenie do projektowania w programie IntelliCAD
  • Tworzenie podstawowych obiektów
  • Układ współrzędnych i oglądanie rysunków
  • Punkty zaczepienia
  • Modyfikowanie rysunków
  • Cofanie zmian
  • Uchwyty
  • Skok i siatkę
  • Metody kreskowania
Książka omawia najnowszą, polską edycję IntelliCAD-a. Dzięki niej przekonasz się, że komputerowe wspomaganie projektowania to nie czarna magia dostępna dla wtajemniczonych -- Ty także możesz się tego nauczyć.

Na dołączonej do książki płycie CD-ROM znajdują się m.in.: testowa wersja programu INTERsoft-IntelliCAD 4.0 PL, jak również wiele przydanych każdemu projektantowi aplikacji.

O autorze

1 Andrzej Pikoń

Zamknij

Wybierz metodę płatności