ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Flash i XML. Techniki zaawansowane (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Ian Tindale, Paul Macdonald, James Rowley
Okładka książki/ebooka Flash i XML. Techniki zaawansowane

Okładka książki Flash i XML. Techniki zaawansowane

Okładka książki Flash i XML. Techniki zaawansowane

Okładka książki Flash i XML. Techniki zaawansowane

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.3/6  Opinie: 7
Stron:
456
Druk:
oprawa miękka
Ta książka ukazuje nietypowe spojrzenie na specyficzną cechę Flasha 5 -- możliwość współpracy z językiem XML. Do zrozumienia jej treści przydatne jest opanowanie podstaw pracy z Flashem 5 i językiem programowania ActionScript.

Współpraca Flasha 5 z językiem XML daje ogromne możliwości, na których skoncentrujemy się w tej książce. Nie zakładamy, że miałeś wcześniej jakikolwiek kontakt z językiem XML. W pierwszych rozdziałach omówiono elementarne zagadnienia związane z tym językiem.

Integralną częścią książki jest praktyczne studium, którego części prezentujemy w kolejnych rozdziałach. Śledząc ich treść, szybko zdobędziesz umiejętności potrzebne do wykorzystania wszechstronnych zastosowań języka XML we Flashu. W dalszych rozdziałach zawartość studium odejdzie nieco od treści rozdziałów, lecz nie przejmuj się -- przez cały czas będziesz zdobywał nową wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł tworzyć interesujące aplikacje, korzystające z technologii Flash XML.

W ostatnich trzech rozdziałach zaprezentujemy prawdziwie dynamiczne zastosowania, możliwe wówczas, gdy aplikacje porzucają ograniczenia pojedynczego komputera i zaczynają działać w sieci. Korzystaj bez ograniczeń z prezentowanych przykładów i adaptuj je do własnych potrzeb. Poznaj pasjonujące możliwości współpracy języka XML i Flasha.

0 Ian Tindale, Paul Macdonald, James Rowley

Zamknij

Wybierz metodę płatności