ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Windows NT 4

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Charlie Russel
Windows NT 4 Charlie Russel - okładka książki

Windows NT 4 Charlie Russel - okładka książki

Windows NT 4 Charlie Russel - okładka audiobooka MP3

Windows NT 4 Charlie Russel - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
312
Druk:
oprawa miękka
Windows NT Workstation 4 jest zorientowanym problemowo, łatwym w użyciu przewodnikiem, omawiającym najczęściej stosowane elementy NT Workstation. Czytelne i przystępne rozdziały umożliwiają zapoznanie się z możliwościami Windows NT. W rezultacie szybko opanujesz nową konfigurację pulpitu, "od ręki" zrealizujesz zadanie i przejdziesz dalej, do kolejnych elementów systemu.

Zacznij korzystać z NT Workstation już dzisiaj nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputerów. Wykorzystaj potęgę i niezawodność środowiska NT. Użyj Network Neighborhood do przeglądania sieci. Zarządzanie plikami ułatwią Ci foldery i skróty. Swoim współpracownikom możesz udostępnić zasoby komputera, pliki i drukarki. Wykorzystaj Internet Explorer-a do połączenia z Internet-em lub lokalnym intranet-em. Wbudowana technologia Web umożliwia tworzenie własnych stron WWW bez konieczności nauki HTML-a. Do Twojej dyspozycji są również programy multimedialne takie jak: CD. Player, Media Player, Sound Recorder i inne. Korzystając z Control Panel-a łatwo przekonfigurujesz Swój system. Możesz także uchronić dane przed zanikiem energii, wirusami i innymi zagrożeniami.

O autorze
Charlie Russel jest długoletnim administratorem systemów i znanym ekspertem od spraw łączenia różnych systemów operacyjnych. Jest także współautorem wielu książek na temat systemów operacyjnych.

Poznaj najważniejsze elementy NT Workstation - najstabilniejszego systemu operacyjnego!
Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Windows NT stanie się systemem operacyjnym XXI wieku.

0 Charlie Russel

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności