ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Visual Basic. Leksykon (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Arkadiusz Wilczyński
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
232
Druk:
oprawa miękka
Aby wiedzieć, jak dane narzędzie wykorzystać, trzeba dokładnie się z nim zapoznać. I właśnie temu służyć ma ta książka. Dla niedoświadczonego czytelnika poznanie "warsztatu pracy programisty" jest zawsze trudne, zwłaszcza gdy ma do czynienia z często nieczytelną dokumentacją (np. napisaną w języku obcym). Rozbudowany spis treści, liczne przykłady zastosowania m.in. funkcji czy obiektów definiowanych przez Visual Basic ułatwią przełamanie pierwszych lodów. Jednak zarówno początkujący, jak i zaawansowany programista znajdą w "Leksykonie" interesujące informacje.

Szczególnie ważne jest to, że nie został pominięty opis interfejsu środowiska programistycznego, co stwarza niepowtarzalną szansę na uzupełnienie wiadomości o przyciskach i oferowanym menu.

Liczne uwagi i komentarze odautorskie stawiają tę książkę ponad przeciętną ocenę, z jaką mogłyby się spotkać inne publikacje przyjmujące formę leksykonu. Treść staje się żywa i łatwo przyswajalna, a sam proces programowania łatwy i przyjemny -- jak zapewnia autor we wstępie do książki.

0 Arkadiusz Wilczyński

Zamknij

Wybierz metodę płatności