ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Dreamweaver 3 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
J. Tarin Towers
Okładka książki/ebooka Po prostu Dreamweaver 3

Okładka książki Po prostu Dreamweaver 3

Okładka książki Po prostu Dreamweaver 3

Okładka książki Po prostu Dreamweaver 3

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 3
Stron:
532
Druk:
oprawa miękka
Dreamweaver potrafi wszystko, co najlepsze edytory stron WWW -- tworzy tabele, edytuje ramki, pozwala łatwo przejść z podglądu strony do podglądu kodu HTML. Przewyższa także inne edytory, gdyż pozwala tworzyć witryny WWW z wykorzystaniem DHTML (dynamicznego HTML). Powinieneś skorzystać z tej książki, jeśli jesteś:
  • całkowicie początkującym użytkownikiem, który szuka edytora tworzącego wspaniały kod HTML;
  • grafikiem, który przyzwyczajony jest do korzystania z takich programów jak Director, PageMaker, Photoshop, ale który nie jest biegły w języku HTML;
  • ekspertem języka HTML, który preferuje kodowanie ręczne, ale chciałby zautomatyzować proste czynności;
  • osobą, którą przeraża Dynamiczny HTML;
  • kimś, kto musi szybko nauczyć się Dreamweavera.
Niniejsza książka zawiera cztery rozdziały, które pozwalają być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami wprowadzonymi do Dreamweavera.

Jeśli chcesz szybko, a zarazem dogłębnie poznać wszystkie możliwości programu Dreamweaver 3, to koniecznie powinieneś kupić tę książkę. Przystępny, bogato ilustrowany wykład poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie zagadnienia, prezentując kolejne i wskazując właściwe czynności. Książka ta może być też swego rodzaju leksykonem: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj. Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne wiadomości podane są w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami.

0 J. Tarin Towers

Zamknij

Wybierz metodę płatności