ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

MySQL. Leksykon kieszonkowy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
George Reese
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
104
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment
Trudno znaleźć obecnie dziedzinę, w której nie jest używane oprogramowanie MySQL -- najpopularniejszy na świecie system zarządzania bazą danych na licencji open source. Jest to bardzo solidna baza danych do stosowania w połączeniu z serwerami sieciowymi zawierająca szereg niespotykanych gdzie indziej instrukcji i funkcji, a jednocześnie obsługująca dużą część standardowej składni SQL.

Żaden administrator i programista nie jest w stanie nadążyć za mnogością opcji dostępnych w poszczególnych instrukcjach i funkcjach MySQL. Wiele poleceń niezastąpionych w pewnych sytuacjach ma skomplikowaną składnię -- nawet najbardziej doświadczeni administratorzy i programiści miewają kłopoty z zapamiętaniem dokładnej postaci instrukcji. Niniejszy leksykon będzie stanowić dla Ciebie swoisty "niezbędnik", przypominający o składni, poleceniach i funkcjach MySQL.

Dzięki tej książce zaoszczędzisz swój cenny czas i przyspieszysz wykonanie zadania. Zawiera ona krótkie przypomnienie procesu instalacji, pełną składnię SQL-a dostępną w MySQL oraz opisuje wszystkie typy danych, operatory i funkcje. Niniejsza pozycja jest doskonałym podręcznym uzupełnieniem innych książek poświęconych MySQL i oprogramowaniu bazodanowemu.

Wybrane bestsellery

0 George Reese

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności