ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ChiWriter 3.16 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Krzysztof Pikoń, Andrzej Wilk
Okładka książki/ebooka ChiWriter 3.16

Okładka książki ChiWriter 3.16

Okładka książki ChiWriter 3.16

Okładka książki ChiWriter 3.16

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
128
Druk:
oprawa miękka
Głównym celem niniejszej książki jest nauczenie czytelnika korzystania z narzędzi, jakie oferuje ChiWriter w wersji 3.12 i 3.16 Autorzy starali się omówić kolejne problemy, z którymi styka się użytkownik edytora podczas codziennej pracy. Poszczególne zagadnienia omawiane są w kolejności, w jakiej zetknie się z nimi użytkownik od pierwszego spotkania z edytorem i jakie będzie napotykał przy realizacji coraz to trudniejszych i bardziej skomplikowanych zadań.

W książce opisano zagadnienia związane z opracowaniem tekstu, edycją wzorów matematycznych i wydrukiem gotowych dokumentów. Zwrócono uwagę na możliwości edytora i jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zostały zawarte również specjalistyczne informacje dotyczące budowy sterowników do drukarek, definiowania znaków w RAM-ie drukarki i ich wykorzystania z poziomu ChiWritera. W dodatku umieszczono odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez użytkowników ChiWritera.

Książka przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców. Początkujący znajdzie w niej przystępnie przedstawione informacje w formie lekcji, zaś dla bardziej zaawansowanych spełniać będzie rolę poradnika.

0 Krzysztof Pikoń, Andrzej Wilk

Zamknij

Wybierz metodę płatności