ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Allplan 16. Podręcznik architekta (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Praca zbiorowa
Okładka książki/ebooka Allplan 16. Podręcznik architekta

Okładka książki Allplan 16. Podręcznik architekta

Okładka książki Allplan 16. Podręcznik architekta

Okładka książki Allplan 16. Podręcznik architekta

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.0/6  Opinie: 2
Stron:
268
Druk:
oprawa miękka
Allplan jest aplikacją specjalnie dedykowaną dla projektantów budownictwa, wspomagającą wszystkie fazy procesu projektowania. Bazując na inteligentnych komponentach, Allplan jest w pełni zintegrowanym pakietem 3D, oferującym pojedyncze rozwiązanie dla całego procesu projektowania.

W najnowszej 16 wersji programu producent położył szczególny nacisk na szybką i intuicyjną pracę. Nowe okno animacji, dzięki któremu możesz patrzeć na model podczas pracy, nowy interfejs Windows dający o 20% więcej roboczego miejsca, przesłanie modelu do programem Cinema 4D służącego do profesjonalnej wizualizacji i integracja z oprogramowaniem do zarządzania dokumentacją (programem DocuWare Nemetschek) to tylko kilka jego głównych zalet.

W tym podręczniku zawarto przegląd zasadniczych informacji, które dotyczą programu, podstawowych pojęć oraz ogólnych metod pracy z programem Allplan. Wykonanie zamieszczonych ćwiczeń umożliwi Ci szybkie jego poznanie i ułatwi pierwsze kroki w projektowaniu za pomocą tej aplikacji.

Do książki dołączony jest kupon na darmowe 2-miesięczne wypożyczenie programu Allplan.

0 Praca zbiorowa

Zamknij

Wybierz metodę płatności