ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

101 praktycznych skryptów na stronę WWW

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Marcin Lis
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 24
Stron:
196
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Książka

25,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl

Sprawdź nowe wydanie

101 praktycznych skryptów na stronę WWW. Wydanie II
Marcin Lis
Wykorzystaj możliwości technologii skryptowychi uatrakcyjnij swoją stronę WWW Dodaj do strony mechanizm weryfikacji danych wpisanych przez użytkownika Kontroluj parametry okien przeglądarki Stwórz efekty specjalne w oparciu o warstwy Wprowadź elementy interaktywne Dziś, gdy witrynę WWW można stworzyć praktycznie bez znajomości języka HTML, własne miejsce w sieci może mieć ka...
Aby stworzyć atrakcyjną stronę WWW, nie wystarcza już znajomość języka HTML. Witryny wzbogacone przyciągającymi uwagę użytkownika animacjami i elementami interaktywnymi to w Internecie codzienność. Umieszczenie na stronie tych elementów często przerasta umiejętności początkującego webmastera.

"101 praktycznych skryptów na stronę WWW" to książka prezentująca gotowe do wykorzystania, praktyczne skrypty napisane w języku JavaScript, które sprawią, że strona "ożyje" i stanie się bardziej atrakcyjna dla odbiorcy.

Dodaj do swojej strony skrypty obsługujące:

  • Formularze
  • Odnośniki
  • Pływające napisy
  • Efekty tła
  • Animacje warstw
Książka przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych (znających podstawy HTML-a, JavaScriptu czy DHTML-a). Każdy skrypt jest przedstawiony w postaci gotowej do uruchomienia. Wystarczy zatem wkleić go do swojej witryny, zupełnie nie przejmując się technicznymi aspektami jego działania, aby osiągnąć zamierzony efekt. Dla osób bardziej zaawansowanych zaprezentowane w książce pomysły mogą być inspiracją do tworzenia własnych projektów.

Wybrane bestsellery

0 Marcin Lis

Marcin Lis - pozostałe książki

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności