Skoro czytasz tego bloga, to z pewnością marka Helion nie jest Ci obca. Czy wiesz jednak, że na przestrzeni 20 lat stale poszerzaliśmy obszary działal

Skoro czytasz tego bloga, to z pewnością marka Helion nie jest Ci obca. Czy wiesz jednak, że na przestrzeni 20 lat stale poszerzaliśmy obszary działalności, tworząc coraz to nowsze wydawnictwa, a oprócz tego zwiększaliśmy zakres usług, budując m.in. biblioteki cyfrowe? To wszystko do teraz. Przyszedł czas na nowy rozdział naszej drogi, czyli Helion Szkolenia. Mamy nadzieję, że i Ty będziesz nam w niej towarzyszył. Nowe szkolenia dla branży IT Jako wieloletni lider na rynku literatury informatycznej rozpoczęliśmy projekt Helion Szkolenia po to, by dostarczać wysoce spersonalizowane usługi edukacyjne dla branży technologicznej. Obecnie rozpoczynamy szkolenia na terenie Śląska — już teraz możesz się zapisać na pierwsze terminy. W Helion Szkolenia będziesz mógł poszerzać wiedzę m.in. z następujących tematów:

  • Projektowanie technologii webowych
  • Zarządzanie projektami metodą Scrum
  • Testowanie oprogramowania
  • Bazy danych
  • Lean management

  Zadbaliśmy o to, aby w nowy projekt zaangażować ekspertów w swoich dziedzinach, z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Teraz przekazują innym wartościową wiedzę oraz dzielą się swoimi umiejętnościami z osobami, którym zależy na trwałym rozwoju zawodowym. Każdą ofertę szkoleniową przygotowujemy w zgodzie z duchem nowatorskich idei, które zapewnią przyszłość rynku edukacyjnego.   Nowe idee, nowe możliwości Zapewniamy w pełni zintegrowaną formę kształcenia, zwaną blended learning. Jest to najbardziej postępowy model edukacji, który powstał w zgodzie ze społecznym i technologicznym rozwojem współczesnego świata. Łączy tradycyjne metody kształcenia ze zdigitalizowanym środowiskiem edukacji. W Helion Szkolenia będziesz mógł nie tylko uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych, damy Ci też możliwość skorzystania z biblioteki cyfrowej, w której otrzymasz dostęp do wybranych e-booków i kursów video. Będziesz się uczyć pod okiem eksperta, a my dodatkowo udostępnimy Ci opcję samokształcenia w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.   Nauka zawsze, przez całe życie Rozumiemy, że w obliczu zachodzących zmian technologicznych i społecznych tradycyjny model kształcenia stracił moc zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb edukacyjnych. Podążając za duchem idei nauki przez całe życie (lifelong learning), pamiętaliśmy o tym, aby dać Ci możliwość wyboru jak najbardziej elastycznej formy kształcenia. Rozpoczynając z nami szkolenia, znajdujesz się na początku drogi swojego rozwoju — chcemy Ci w niej towarzyszyć na wielu płaszczyznach. Pod szyldem naszej marki będziesz miał możliwość dalszego kształcenia, w tym rozwoju umiejętności „miękkich” dzięki naszym wydawnictwom Onepress i Sensus.   Z nami zdobędziesz certyfikaty Potrzebujesz rzetelnego dowodu na zdobyte przez Ciebie kwalifikacje? Nic trudnego. Będziemy towarzyszyć Ci w ścieżce certyfikacji, która wspomoże Twój rozwój zawodowy i sprawi, że zyskasz uznanie w oczach swoich kolegów z branży. Mimo świeżości naszego projektu już teraz jesteśmy w stanie zaoferować Ci możliwość zdobycia certyfikatu w następujących obszarach:

  1. Testowanie oprogramowania — możesz uzyskać jeden z najbardziej szanowanych w świecie testerskim certyfikatów, czyli ISTQB, zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Czy warto? W odpowiedzi nawiążemy do ankiety przeprowadzonej w 2014 roku: 75 procent kierowników testów stwierdziło, że zdobycie certyfikatu poprawiło jakość pracy w ich zespołach (szczegóły tutaj).
  2. Scrum — już sama tematyka naszych warsztatów została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem wymagań projektów programistycznych i wdrożeniowych. Dzięki szkoleniom z tego zakresu możesz zdobyć certyfikat potwierdzający umiejętności i wiedzę najważniejszych uczestników procesu, jakimi są Product Owner i Scrum Master.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Helion Szkolenia, koniecznie odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami.