Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Lista Kafelki

W sprzedaży
Najczęściej kupowane

Działamy od 1997 r. Wydaliśmy ponad 500 publikacji (książek i czasopism). Naszym celem jest promowanie rozwoju naukowo-badawczego oraz dokonań środowiska akademickiego związanego z naszą Uczelnią. Publikacje Wydawnictwa AHE wyróżniają się wysokim poziomem edycyjnym. Wśród najlepiej sprzedających się książek naszego wydawnictwa są publikacje dla arteterapeutów oraz dla nauczycieli, szczególnie pracujących z dziećmi z trudnościami w uczeniu się oraz różnego rodzaju dysfunkcjami, a także pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik do nauki języka angielskiego ROUTE A1 i ROUTE A2, przygotowujący do egzaminu TELC.

Ponadto jesteśmy wydawcą czasopism naukowych: Civitas Hominibus, Homo Politicus, Językoznawstwo, Literaturoznawstwo, Media – Kultura – Społeczeństwo, Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie. Autorami naszych książek są m.in.: Makary K. Stasiak , Wiesław Karolak i Olga Handford, Violetta Florkiewicz, Dorota Miązek i Joanna Wojciechowska, Marcin Jaźwiec i Mariusz Andryszczyk.

Nie znaleziono książek spełniających powyższe kryteria.

Nasze propozycje dla Ciebie
 • prelek_ebook

  Przygoda z elektroniką

  [ebook]

  55.20 zł 69.00 zł

 • janas2

  Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II

  49.00 zł

 • czarch_ebook

  Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów

  [ebook]

  53.60 zł 67.00 zł

 • refak2

  Refaktoryzacja. Ulepszanie struktury istniejącego kodu. Wydanie II

  79.00 zł

 • e083ti

  Kwalifikacja EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Część 3. Projektowanie i wykonywanie lokalnych sieci komputerowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

  37.95 zł