ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu PageMaker 6 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
David Browne
Okładka książki/ebooka Po prostu PageMaker 6

Okładka książki Po prostu PageMaker 6

Okładka książki Po prostu PageMaker 6

Okładka książki Po prostu PageMaker 6

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.1/6  Opinie: 7
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka
Cenię ten program za jego wszechstronność. W PageMakerze błyskawicznie stworzysz nową stronę i dodasz do niej tekst i grafikę. łatwo wybierzesz czcionkę i sformatujesz akapity. W PageMakerze drukowanie jest logiczne i dobrze przemyślane, więc odbywa się bez problemów. Poza radzeniem sobie ze złożonymi zadaniami, PageMaker 6.0 może również służyć jako prosty edytor tekstowy oraz dzięki szablonom szybko tworzyć listy handlowe, koperty lub nalepki. PageMaker 6.0 jest niezastąpiony w tworzeniu złożonych publikacji, kolorowych ogłoszeń do gazet, jak również i samych gazet. Praktycznie może on podołać każdemu twojemu wyzwaniu. Podręczniki techniczne lub całe książki, gotowe do wydruku i oprawy, nie są dla niego problemem. Robocze okno PageMakera 6.0 jest proste i można się go łatwo i szybko nauczyć. Sam program został doskonale zaprojektowany, jego elementy są rozmieszczone w sposób uporządkowany i nie mylą się. Niezależnie od tego, jak niewiele wiesz teraz, łatwo i szybko nauczysz się rozwiązywać najtrudniejsze nawet problemy.
  • W PageMakerze nie ma niczego, czego nauczenie wymagałoby długich godzin praktyki.
  • Ruchome palety PageMakera umożliwiają łatwe dostosowanie wyglądu okna dokumentu do twoich potrzeb. Dzięki nim masz pod ręką te narzędzia, których właśnie potrzebujesz.
  • Do menu Plug-ins możesz dodawać specjalistyczne polecenia i poprawić funkcjonalności PageMakera (możesz nawet dodać plug-ins Photoshopa).
  • Dzięki palecie Control jesteś tak precyzyjny, jak potrzebujesz, a formatowanie tekstu jest szybkie i łatwe.
Oprócz tego PageMaker zawiera narzędzia do grupowania i wyrównywania obiektów, kalibracji kolorów, a nawet sterowany trapping. Zatem włącz swój komputer i zaczynamy...
0 David Browne

Zamknij

Wybierz metodę płatności