ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Genetyka. Wydanie II

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Grzegorz Nalepa
Genetyka. Wydanie II Grzegorz Nalepa - okładka książki

Genetyka. Wydanie II Grzegorz Nalepa - okładka książki

Genetyka. Wydanie II Grzegorz Nalepa - okładka audiobooka MP3

Genetyka. Wydanie II Grzegorz Nalepa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.4/6  Opinie: 11
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Genetyka. Wydanie III
Grzegorz Nalepa
Wszystkie niezbędne informacje zebrane w jednym miejscu Mechanizmy dziedziczenia Struktura DNA i RNA Biotechnologia Jeśli chcesz bez problemu zdać egzamin na studia medyczne bądź biologiczne, przygotować się do matury lub zwyciężyć w olimpiadzie biologicznej, koniecznie sięgnij po książkę "Genetyka. Wydanie III". W kolejnym wydaniu tego bestselleru znajdziesz wszystk...
Książka przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu na wyższe studia, do matury lub Olimpiady Biologicznej. Zawiera zestaw niezbędnych informacji z zakresu genetyki, których odnalezienie w innych książkach zabiera wiele czasu. Książka omawia zagadnienia związane z cytologią, embriologią, prawami dziedziczenia, budową kwasów nukleinowych, syntezą białek, mechanizmami regulacji genów, chorobami genetycznymi i biotechnologiami. Na końcu książki zamieszczony jest słowniczek, zawierający objaśnienia wielu pojęć związanych z genetyką.

Drugie, poprawione wydanie książki zostało zaakceptowane przez Ministra Edukacji Narodowej jako podręcznik pomocniczy do nauki biologii w IV klasie L.O. o profilu biologiczno-chemicznym i wpisane do zestawu podręczników pomocniczych pod numerem 398/94.

Wybrane bestsellery

0 Grzegorz Nalepa

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności