ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

E-biznes. Nowa gospodarka (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Tomasz Teluk
Okładka książki/ebooka E-biznes. Nowa gospodarka

Okładka książki E-biznes. Nowa gospodarka

Okładka książki E-biznes. Nowa gospodarka

Okładka książki E-biznes. Nowa gospodarka

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
4.3/6  Opinie: 8
Stron:
236
Druk:
oprawa miękka

Nowoczesne technologie teleinformatyczne zmieniają otaczający nas świat w zawrotnym tempie. Zmiany dotyczą wszystkich dziedzin naszego życia: pracy, nauki, robienia zakupów, stosunków społecznych, prowadzenia interesów, a nawet religii. Książka ta ma za zadanie przybliżyć czytelnikowi najważniejsze zagadnienia, które unaoczniają transformację procesów gospodarczych i społecznych w ciągu ostatnich lat.

Książka stanowi przewodnik dla wszystkich, których fascynuje wirtualna rzeczywistość. Rzeczywistość, która jest nam coraz bliższa, stając się codziennością. Czytelnik dowie się więc, co to jest e-learning, telepraca, elektroniczny podpis, outernet, technologie mobilne, GPS, VoIP. Autor stara się przybliżyć czytelnikowi najważniejsze zagadnienia, które przedstawiają transformację procesów gospodarczych i społecznych w ciągu ostatnich dwóch lat. Czytelnik znajdzie tu dużo informacji dotyczących rynku polskiego, a w szczególności dane o firmach, które dobrze funkcjonują w nowej rzeczywistości gospodarczej.

O autorze:
Tomasz Teluk jest wolnorynkowym ekspertem ekonomicznym i komentatorem. Specjalizuje się w zagadnieniach reformy opieki zdrowotnej, ochronie środowiska, nowych technologiach informacyjnych oraz globalizacji. [więcej...]

0 Tomasz Teluk

Zamknij

Wybierz metodę płatności