ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

AutoCAD - CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie.

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Marek Salamak, Adam Silarski
AutoCAD - CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie. Marek Salamak, Adam Silarski - okładka książki

AutoCAD - CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie. Marek Salamak, Adam Silarski - okładka książki

AutoCAD - CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie. Marek Salamak, Adam Silarski - okładka audiobooka MP3

AutoCAD - CADMost. Konstrukcje inżynierskie w budownictwie. Marek Salamak, Adam Silarski - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
320
Druk:
oprawa miękka
Niniejsza książka to opis programu o nazwie CADMost, który istnieje już na polskim rynku od 1995 roku. Program ten to znana wielu konstruktorom i studentom nakładka na AutoCAD-a, przystosowująca go do potrzeb tworzenia dokumentacji budowlanej wszelkich konstrukcji inżynierskich. W całości polski i wciąż rozwijający się program sprawdził się już w wielu dużych i małych firmach. Autorzy to pracownicy Katedry Budowy Mostów Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ich doświadczenie oraz kontakty zawodowe mocno osadziły CADMosta w specyfice obecnych wymagań polskich biur projektowych. Tą książką pragną oni podziękować swoim kolegom za cenne merytoryczne uwagi do programu.

CADMost jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich projektantów zarówno w budownictwie mostowym, jak i przemysłowym. Składa się on z czterech modułów o nazwach: Ogólny, Stal, Żelbet i Mostoteka. Po jego zainstalowaniu znane środowisko AutoCAD-a zostanie wyposażone w szereg nowych możliwości, takich jak:

  • dodatkowe paski menu i belki narzędziowe z ikonami,
  • nowe polecenia i okna dialogowe,
  • biblioteki profili PN i DIN,
  • oznaczenia spoin i łączniki,
  • automatyczne opisy i numeracja pozycji,
  • generatory wykazów materiałów.
CADMost to wyrafinowana aplikacja, stworzona za pomocą nowoczesnych technik programistycznych. Odmieni ona Twojego AutoCAD-a i oszczędzi Twój czas przy wykonywaniu rysunków konstrukcyjnych. Jeśli przestał Ci już wystarczać sam AutoCAD, to CADMost sprawi, że będzie on jeszcze lepszym narzędziem w Twojej pracy.

Producentem programu CADMost 14 jest firma AMS Biuro Techniczne s.c., od 1996 roku posiadająca status Autodesk Registered Developer.

Do książki dołączona jest płyta CD-ROM, zawierająca treningową kopię programu CADMost 14 dla AutoCAD-a R14 w wersji polskiej i angielskiej, dla środowiska Windows 95/98/NT.

Wybrane bestsellery

0 Marek Salamak, Adam Silarski

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności