ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

AutoCAD, BeStCAD. Budowlane konstrukcje betonowe i stalowe

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Marek Salamak, Adam Silarski
AutoCAD, BeStCAD. Budowlane konstrukcje betonowe i stalowe Marek Salamak, Adam Silarski - okładka książki

AutoCAD, BeStCAD. Budowlane konstrukcje betonowe i stalowe Marek Salamak, Adam Silarski - okładka książki

AutoCAD, BeStCAD. Budowlane konstrukcje betonowe i stalowe Marek Salamak, Adam Silarski - okładka audiobooka MP3

AutoCAD, BeStCAD. Budowlane konstrukcje betonowe i stalowe Marek Salamak, Adam Silarski - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.5/6  Opinie: 4
Stron:
348
Druk:
oprawa miękka
Niniejsza książka to opis programu o nazwie BeStCAD, który pod poprzednią nazwą CADMost, istnieje na polskim rynku już od 1995 roku. Program -- to znana wielu konstruktorom i studentom nakładka na AutoCAD-a, przystosowująca go do potrzeb tworzenia dokumentacji budowlanej wszelkich konstrukcji inżynierskich.

W całości polski i wciąż rozwijający się program, sprawdził się już w wielu dużych i małych firmach. BeStCAD jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich projektantów zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mostowym. Składa się on z czterech modułów o nazwach: Ogólny, Stal, Żelbet i Biblioteka konstruktora. Po jego zainstalowaniu, znane Ci środowisko AutoCAD-a, zostanie wyposażone w szereg nowych możliwości jak:

  • dodatkowe paski menu, belki narzędziowe z ikonami, nowe okna i polecenia;
  • biblioteki profili PN i DIN, oznaczenia spoin oraz łączniki;
  • generator typowych połączeń doczołowych;
  • biblioteka typowych gięć prętów wg PN-ISO 4066;
  • narzędzia do rozmieszczania prętów;
  • automatyczne opisy, numeracja pozycji oraz generatory wykazów materiałów.
BeStCAD to wyrafinowana aplikacja, stworzona za pomocą nowoczesnych technik programistycznych. Odmieni ona Twojego AutoCAD-a i oszczędzi Twój czas przy wykonywaniu rysunków konstrukcyjnych. Jeśli przestał Ci już wystarczać sam AutoCAD, to BeStCAD sprawi, że będzie on jeszcze lepszym narzędziem w Twej pracy konstruktora.

Producentem programu BeStCAD 2000 jest firma AMS Biuro Techniczne s.c. od 1996 roku posiadająca status Autodesk Registered Developer.

Do książki dołączona jest płyta CD-ROM, zawierająca treningową kopię programu BeStCAD 2000 dla AutoCAD-a 2000 w wersji polskiej i angielskiej dla środowiska Windows 95/98/NT. Dla wszystkich, którzy do zamówienia komercyjnej wersji programu dołącza zamieszczony w książce kupon, producent przygotował specjalną obniżkę ceny w wysokości 10%.

Autorzy -- pracownicy Katedry Budowy Mostów Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ich doświadczenie oraz kontakty zawodowe mocno osadziły BeStCAD-a w specyfice obecnych wymagań polskich biur projektowych -- tą książką pragną podziękować swoim kolegom za cenne merytoryczne uwagi do programu.

Wybrane bestsellery

0 Marek Salamak, Adam Silarski

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności