ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Polityka bezpieczeństwa i ochrony informacji

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Tadeusz Kifner
Polityka bezpieczeństwa i ochrony informacji Tadeusz Kifner - okładka książki

Polityka bezpieczeństwa i ochrony informacji Tadeusz Kifner - okładka książki

Polityka bezpieczeństwa i ochrony informacji Tadeusz Kifner - okładka audiobooka MP3

Polityka bezpieczeństwa i ochrony informacji Tadeusz Kifner - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.0/6  Opinie: 6
Stron:
124
Druk:
oprawa miękka

Książka

39,99 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl

"Informacja o sposobach działania firmy, o kontaktach handlowych, o stosowanych technologiach i wielu innych sprawach stanowi o konkurencyjności firmy na rynku. Większość działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa skupia się niestety jedynie na ochronie budynku albo pieniędzy w kasie. Takie inicjatywy są potrzebne, ale niestety nie są wystarczające. Typowe zabezpieczenia mogą się nie sprawdzić. Dziś, aby wejść na teren przedsiębiorstwa, nie zawsze trzeba przeskakiwać przez płot, niekiedy wystarczy odpowiednie wykorzystanie dostępnych technologii. W niedalekiej przyszłości należy się spodziewać, że napady z bronią w ręku na konwojentów dowożących gotówkę do banku będą występowały o wiele rzadziej niż dziś."

ze wstępu

Jest to poradnik dla każdego szefa firmy, menedżera, kierownika projektu, administratora. Dla każdego komu droga jest informacja, którą posiada.

Czy myślisz, że Twoje przedsiębiorstwo jest bezpieczne? Ta książka ukaże Ci zagrożenia, o których jeszcze nie wiesz. Pomoże Ci zrozumieć, jakie niebezpieczeństwa czyhają na Twoje przedsiębiorstwo, a co najważniejsze poda Ci w jaki sposób się przed nimi zabezpieczyć. Przeczytaj ją! Będziesz wtedy znał metody zabezpieczenia i ochrony przed intruzami. Dzięki niej stworzysz politykę bezpieczeństwa przedsiębiorstwa. Tylko wtedy będziesz mógł spać spokojnie.

Wybrane bestsellery

0 Tadeusz Kifner

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności