ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pokoloruj swój świat! Wzory relaksacyjne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Blue Star Publishing
Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
104
Druk:
oprawa miękka

Kolorowanka dla dorosłych. Wzory antystresowe

Czy pamiętasz swoje kolorowanki z dzieciństwa? I to błogie uczucie spokoju, które pojawiało się, gdy starannie, minuta po minucie wypełniałeś żywymi barwami skomplikowane kontury? Jak bardzo podobało Ci się, gdy dzięki magicznej mocy Twoich kredek bohaterowie bajek zaczynali wyglądać niemal jak żywi? A może próbowałeś kolorować książeczki farbami?

Książka, którą trzymasz w dłoni, pozwoli Ci wrócić do sielankowych zabaw lat dziecinnych. Odkryjesz cudowną moc odstresowania, która kryje się w kolorowaniu obrazków. Wiele tysięcy dorosłych i jak najbardziej poważnych ludzi regularnie korzysta z tej niecodziennej formy relaksu. W świecie pełnym pośpiechu, napięć, stresu i niepewności właśnie umiejętność odprężania się jest warunkiem zachowania zdrowia.

Weź tę książkę do ręki, a potem:
  • sięgnij po kredki — zwykłe albo świecowe (a może farby albo pastele?);
  • obowiązkowo wyłącz telefon, tablet, komputer;
  • wybierz w książce rysunek, który najbardziej Ci się podoba — to początek;
  • zacznij kolorować — spokojnie, powoli baw się barwą...
W pewnej chwili zapomnisz o troskach, być może poczujesz się nawet bardziej twórczy i zrelaksowany. Ciesz się tą chwilą, smakuj każdą sekundę i koloruj.
Gdy poczujesz, że już wystarczy, po prostu przerwij.

Zdaniem psychologów kolorowanki dla dorosłych są bardzo cennym, choć prostym sposobem poprawiania nastroju i pozytywnie oddziałują na psychikę. Pomagają łagodzić stres, wyciszają, ułatwiają koncentrację, zwiększają kreatywność i wiarę we własne siły. W opinii niektórych osób kolorowanki mają nawet działanie antydepresyjne.

Co wybierzesz na początek? Kredki świecowe, ołówkowe, a może pastele?

0 Blue Star Publishing

Zamknij

Wybierz metodę płatności