ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sławomir Szulczewski - kursy video

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania
Sławomir Szulczewski — doświadczony twórca i deweloper rozwiązań internetowych, wspiera polską społeczność Drupala podczas licznych szkoleń, webinariów oraz tworzy materiały dydaktyczne i studia przypadków. Na co dzień pracuje jako administrator struktur bazujących na technologiach serwerowych, jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo i utrzymanie wydajności środowisk opartych na systemach klasy serwerowej platform Windows oraz Linux. Ponadto jest zaangażowany w tworzenie rozbudowanych projektów internetowych, wspierających działania firm, tworzenie zaawansowanych systemów zgłoszeń oraz systemów klasy e-commerce bazujących na możliwościach Drupal 7.
W wolnym czasie zapalony modelarz RC, buduje ciekawe modele samolotów. Uwielbia spędzać czas z rodziną, w tym z czteroletnimi synami: Filipem i Marcelem. Pasja dzielenia się wiedzą daje mu ogromną satysfakcję oraz napędza do dalszego działania.

„Pamiętaj, że tworząc dowolny projekt strony, sklepu czy aplikacji internetowej, warto myśleć o tym, co w przyszłości można do nich dodać. Drupal nie zamyka Ci możliwości działania, jedynym ograniczeniem jest Twój umysł i to, jakie pomysły przyjdą Ci do głowy”.

więcej »