Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pokaż skórkę na WordPressie!


Jeśli chociaż trochę znasz PHP otwiera się przed Tobą morze możliwości! WordPress to już nie tylko blogi, ale także mniej lub bardziej rozbudowane serwisy – od for po sklepy internetowe. Zakres działania strony na WP ogranicza jedynie wyobraźnia... A jaką Ty masz fantazję?
Mamy dla Ciebie wyzwanie:

Zaprojektuj skórkę dla WordPressa!

Będziesz miał nową skórkę na swoją stronę, gotowy do sprzedaży produkt, a dodatkowo możesz wygrać pakiet książek Helionu!

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@helion.pl w tytule wpisując
"Skórka dla WordPressa". Na Wasze projekty czekamy do 04. października 2011r.
WYNIKI »Nagrody:

  • Miejsce 1: książki marki Helion o wartości maksimum 300 zł

  • Miejsce 2: książki marki Helion o wartości maksimum 150 zł

  • Miejsce 3: książki marki Helion o wartości maksimum 70 złWordpress. Tworzenie własnych motywów

Sprawdź, jak zarobić na WordPressie! Jak skonstruowany jest mechanizm szablonów? Jak tworzyć motywy zgodnie z prawem? Gdzie najlepiej sprzedać gotowy motyw? Dzięki tej książce błyskawicznie opanujesz sztukę tworzenia skórek dla WordPressa. W trakcie lektury poznasz zasady planowania motywu, metody projektowania szablonów oraz sposoby tworzenia motywów na podstawie modeli.


Konkurs organizowany jest z serwisem wpninja.pl,
z którym wspólnie wybierzemy 3 zwycięzców.Regulamin:

1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs: "Zaprojektuj skórkę dla WordPressa" przeprowadzony w okresie od 20.09.2011r. - 04.10.2011r. zwany dalej konkursem.

2. Organizatorem konkursu jest HELION SA z siedzibą w Gliwicach, ul. Kościuszki 1C; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121256; NIP 631-020-02-68; REGON: 271070648.

3. Uczestnikami konkursu mogą zostać wszystkie osoby, które w okresie trwania konkursu na adres e-mail: konkurs@helion.pl wyślą projekt przygotowanego przez siebie motywu (skórki) dla WordPressa.

4. Spośród uczestników konkursu komisja w składzie:

  • Grzegorz Schwarz
  • Szymon Skulimowski
  • Agnieszka Ambroży
wybierze trzech autorów projektów, którzy otrzymają nagrody odpowiednie dla danego miejsca.
  • Miejsce 1: książki marki Helion o wartości maksimum 300 zł
  • Miejsce 2: książki marki Helion o wartości maksimum 150 zł
  • Miejsce 3: książki marki Helion o wartości maksimum 70 zł

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagród rzeczowych wymienionych powyżej.

6. Wybór wypowiedzi nastąpi do dnia 12.10.2011r. Decyzja komisji jest ostateczna i nie podlega weryfikacji. Jury zastrzega sobie prawo nie wyłaniania zwycięzców.

7. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni przez organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 13.10.2011r.

8. Nagrody w postaci książek zostaną przekazane za pośrednictwem firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od daty podania przez Zwycięzcę adresu odbioru przesyłki.

9. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu. Treść regulaminu może ulec zmianie.

10. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu.

11. Pracownicy firmy Helion SA oraz ich rodziny nie mogą brać udziału w konkursie.

12. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

13. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 20.09.2011r.

14. W przypadku braku akceptacji przez uczestnika konkursu stanowiska organizatorów, o którym mowa w niniejszym Regulaminie, uczestnik może dochodzić swych praw na zasadach ogólnych.


Dziękujemy za przesyłane odpowiedzi. Pokazaliście na co Was stać! Gratulujemy zwycięzcom!

:: Miejsce 1 :: Delicacy

Delidacy - motyw ukierunkowany na strony kulinarne autorstwa Aleksandry Łączek wyróżnia się bardzo dobrą jakością kodu, dokumentacją oraz świetnym projektem graficznym. Oprócz standardowych funkcji motyw umożliwia także stworzenie pokazu slajdów z określonej kategorii wpisów oraz w znaczący sposób ułatwia dodawanie przepisów dzięki dodatkowym polom tekstowym. Dwie strefy widgetowe zostały również wzbogacone o pięć dedykowanych widgetów.

Szymon Skulimowski
Zobacz jak wygląda: 1 2

:: Miejsce 2 :: Rembrandt

Rembrandt - motyw autorstwa Tomasza Mazura charakteryzuje się bardzo dobrym wsparciem formatów wpisów, systemu komentarzy i standardowych widgetów. Dodatkowym atutem jest przystosowanie pod tłumaczenia na inne języki oraz możliwość ustawienia własnego obrazka nagłówka oraz tła. Motyw wyróżnia się także aż pięcioma strefami widgetowymi.

Szymon Skulimowski
Zobacz jak wygląda: 1 2 3 4

:: Miejsce 3 :: Minify

Minify - motyw autorstwa Macieja Perłakowskiego zawiera całkiem sporo dodatkowych funkcji, które zazwyczaj dodaje się poprzez odpowiednie wtyczki. Znajdziemy tu m.in. agregator treści z kanału RSS, automatyczne tworzenie powiązanych wpisów i meta tagów, shortcode generujący archiwum czy możliwość ustawienia stałego obrazka używanego w komentarzach dla administratora.

Szymon Skulimowski
Zobacz jak wygląda: 1 2 3 4


Serdecznie dziękujemy Panu Szymonowi Skulimowskiemu z http://wpninja.pl za pomoc w realizacji konkursu i wyłonieniu zwycięzców!